CHP ‘DEN RİZE ADAY ADAYI SALTUK “AMACIMIZ RİZE’MİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEKTİR”

CHP ‘DEN RİZE ADAY ADAYI SALTUK “AMACIMIZ RİZE’MİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEKTİR” İSMET KÖSOĞLU RİZE- CHP Rize’nin yeni İl Başkanı Tahsin Kanbur ve Milletvekili aday adayı Saltuk Deniz seçim çalışmalarını..

CHP ‘DEN RİZE ADAY ADAYI SALTUK “AMACIMIZ RİZE’MİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEKTİR”
Son Güncelleme: Bu Haber 283 views Whatsapp

CHP ‘DEN RİZE ADAY ADAYI SALTUK “AMACIMIZ RİZE’MİZE VE ÜLKEMİZE HİZMET ETMEKTİR”

İSMET KÖSOĞLU

RİZE- CHP Rize’nin yeni İl Başkanı Tahsin Kanbur ve Milletvekili aday adayı Saltuk Deniz seçim çalışmalarını sürdürüyorlar.

CHP Rize İl teşkilatı uzun süredir sürdürdüğü çalışmalarını kesintisiz ve aynı yoğunlukta devam ettiriyor. Yeni İl Başkanı Tahsin Kanbur ve Milletvekili aday adayı Önceki dönem İl başkanı Saltuk Deniz birlikte seçim çalışmalarına devam ediyor. Güneysu ilçesinden başlayan çalışmalar Derepazarı, İyidere, Çayeli ve Rize Merkez de yapılan ziyaretlerden sonra Pazar, Ardeşen ve Fındıklı ilçelerine yapılan ziyaretlerle devam etti.

Millet ittifakında hedefimiz 2 Milletvekili

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan İl Başkanı Tahsin Kanbur “ Çalışmalarımızı örgütümüzün Milletvekili adayı olması için aldığı karar ve verdiği destekle Milletvekili Aday Adayı olmak için İl başkanlığından ayrılan önceki dönem il başkanımız Saltuk Deniz’le birlikte aynı yoğunlukta sürdürüyoruz. CHP Rize İl örgütü en iyi çalışan parti örgütlerinden birisidir. Birlik ve bütünlük içinde, hiyerarşik yapıya uyarak disiplin içinde çalışan, örgüt içi çekişmelerin ve tartışmaların olmadığı bir yapıdır. Bunu bozmadan, bozulmasına izin vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bizim Rize’ye ve ülkemize sözümüz var. 4 yıl önce kamuoyuna bir söz vermiştik ve Rize’den CHP olarak en az 1 Millet ittifakı olarak da en az 2 vekil çıkaracağız. Bu hedefimizi gerçekleştireceğiz buna olan inancımız tamdır. Çalışmalarımızı bu kararlılıkla sürdürüyoruz”

Deniz’’ amacımız Rize’ye hizmet’’

Milletvekili Aday Adayı olmak için İl Başkanlığından ayrılan önceki dönem İl Başkanı Saltuk Deniz “İl Başkanımız Tahsin Kanbur başkanlığında ve koordinasyonunda İlçe Başkanlarımızla birlikte Çalışmalarımızı bir aksama olmadan aynı yoğunluk ve tempo ile sürdürüyoruz. Çünkü görevden ayrıldıktan sonra nasıl çalışacağımızı ve süreci nasıl yöneteceğimizi de önceden konuşmuş ve planlamıştık. Çalışmalarımızı önceden olduğu gibi şimdide hep birlikte sürdürme kararı almıştık. Bunu da uyguluyoruz. CHP Rize İl teşkilatı olarak amacımız Rize’mize ve ülkemize hizmet etmektir. İl Başkanlığımız süresince Rize’de neyi söylemişsek, hemşerilerimize neyin sözünü vermişsek iktidara geldiğimiz de onları yerine getirmek için hep birlikte çalışacağız. Çay tarımı, ÇAYKUR, ÇAYKUR’ da çalışan mevsimlik işçilerin kadro sorunu, Çevrenin ve doğanın yani yaşam alanlarının yağma

edilmesi, İşsizlik, Eğitim, Sağlık, İşçinin, Memurun, Çalışanın, Esnafın, İş adamlarının sorunları, Kadın ve Çocuk hakları konusunda yani ilimizdeki tüm toplumsal, sosyal ve ekonomik sorunların çözülmesi için mücadele edeceğiz. Rize’nin sosyal ve ekonomik yönden gelişmesi ile ilgili stratejik planlar yaparak bunların hayata geçmesini sağlayacağız ve Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılını Demokrasi ile taçlandıracağımız Türkiye için Rize’den de destek ve katkı vereceğiz.” dedi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş