Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

CHP DEN PAZARKÖY MUHTARLIĞINA ZİYARET

CHP DEN PAZARKÖY MUHTARLIĞINA ZİYARET İSMET KÖSOĞLU RİZE-CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ile Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu Pazarköy Muhtarlığını ziyaret ederek Muhtar Harun Sait Er’den çalışmaları ve sıkıntıları konusunda bilgi aldılar. Pazarköy Muhtarlığını ziyaret eden CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum diyen. […]

CHP DEN PAZARKÖY MUHTARLIĞINA ZİYARET
20 Nisan 2022 - 8:40 'de eklendi.

CHP DEN PAZARKÖY MUHTARLIĞINA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz ile Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu Pazarköy Muhtarlığını ziyaret ederek Muhtar Harun Sait Er’den çalışmaları ve sıkıntıları konusunda bilgi aldılar.

Pazarköy Muhtarlığını ziyaret eden CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum diyen. Pazarköy Muhtarı Harun Sait Er’ ’değerli Başkanım ve yönetimi Köyümüzü ziyaret etti. Muhtarlığımızda bizleri dinledi istek ve şikâyetlerimizi konuştuk. Köyümden Doğalgaz borusu geçiyor ama biz Doğalgazdan faydalanamıyoruz, bize doğalgaz vermiyorlar en büyük sıkıntı ve isteğimiz budur Köyüme doğalgaz verilmesini istiyorum. Burada kamu kurumları okullara ve Çay Fabrikasına Doğalgaz var köylüye yok. Bunu anlayamıyoruz. Üstelik bu gaz köyümün içinden geçerek Cumhurbaşkanının İlçesi Güneysu’ya kadar gidiyor’ dedi.

CHP İl Başkanı Saltuk Deniz’ ’Hizmet için çalışan Muhtarımızı köyünde görerek sıkıntısını dinledik. Merkez bir köy olan Pazarköye niye Doğalgaz verilmez anlaşılır gibi değil. Yardımcı olmaya çalışacağız’ ’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER