Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

ÇAYKUR’UN YENİ MATCHA LATTE ÇAYLARI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

ÇAYKUR ÜRÜN ÜRETİYOR ÇAYKUR’UN YENİ MATCHA LATTE ÇAYLARI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI İSMET KÖSOĞLU RİZE-ÇAYKUR’da yeni bir ürün geliştirme çalışmaları kapsamında üretilen Matcha ve Latte üçü bir arada sıcak içecekler başta gençler olmak üzere tüketiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanıyor. ÇAYKUR, Sade, Ananaslı, Naneli, Vanilyalı ve Çikolatalı olarak üretilen Matcha Latte sıcak içeceklerin Türkiye genelinde bulunan, ÇAYKUR […]

ÇAYKUR’UN YENİ MATCHA LATTE ÇAYLARI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
25 Ağustos 2022 - 16:43 'de eklendi.

ÇAYKUR ÜRÜN ÜRETİYOR

ÇAYKUR’UN YENİ MATCHA LATTE ÇAYLARI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-ÇAYKUR’da yeni bir ürün geliştirme çalışmaları kapsamında üretilen Matcha ve Latte üçü bir arada sıcak içecekler başta gençler olmak üzere tüketiciler tarafından büyük beğeniyle karşılanıyor.

ÇAYKUR, Sade, Ananaslı, Naneli, Vanilyalı ve Çikolatalı olarak üretilen Matcha Latte sıcak içeceklerin Türkiye genelinde bulunan, ÇAYKUR Çay Satış Mağazalarında ve tüm Türkiye genelinde ÇAYKUR çayı satılan tüm mağazalarda satışa sunuldu. ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim yeni ürünler hakkında “Sürdürdüğümüz ARGE ve saha çalışmalarımızla tüketicilerimizin beğenisine, damak tadına uygun olarak, teşekkülümüzün ve üreticilerimizin ekonomisini büyütecek farklı ürün varyasyonlarımızla müşterilerimizin ve tüketicilerimizin beklentisine karşılık veriyoruz. Ürün çeşitliliğini genişletmek marka ile müşteri sadakatini artırır. Tüketicilerimizin damak tadına ve sağlığına uygun yeni ürettiğimiz, Matcha ile Latte keyfini buluşturmuş olduk. Yine ürettiğimiz, Matcha Detox 30 günlük çayımızın ardından piyasaya sunduğumuz hem Matcha, hem Latte içecekleri çeşitlendirmeye devam edeceğiz. Bu farklı yenilikçi ürünlerimiz tüketicilerimizin başta gençler olmak üzere bir hayli beğeni topladığına yönelik geri dönüşler bizleri sevindirmiştir. Bu alternatif yeni ürünlerimizi müşteriyle ve tüketicilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz. ÇAYKUR markamıza olan bağlılık farklı ürün çeşitlerini üretme ve ekonomimize, üreticilerimiz ve tüketicilerimiz desteklemeye devam ediyoruz. 2022 yılının en iyi çıkışını yapan ve en hızlı tüketilen sıcak içeceklerin tüketicilerimiz tarafından, sağlık ve afiyet içerisinde tüketilmesini diliyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER