Gazete53

ÇAYKUR RİZESPOR HAZIRLIK MAÇLARINDA HEP ÖNDE

ÇAYKUR RİZESPOR HAZIRLIK MAÇLARINDA HEP ÖNDE Çaykur Rizespor hazırlık maçlarında bu dönemlerde oynadığı müsabakalarda başarılı bir grafik ortaya koydu. Bu süreçte kadroya dahil ettiği tüm oyuncularını da oynatarak lige hazır oldukları gözlendi En son iki hazırlık maçlarını Rize Mehmet Cengiz tesislerinde oynayan Atmacalar Lige Hazır oldukları sinyalini vermiş oldu. Son iki hazırlık maçlarını önce üçüncü […]

ÇAYKUR RİZESPOR HAZIRLIK MAÇLARINDA HEP ÖNDE
08 Ağustos 2022 - 10:24 'de eklendi.

ÇAYKUR RİZESPOR HAZIRLIK MAÇLARINDA HEP ÖNDE

Çaykur Rizespor hazırlık maçlarında bu dönemlerde oynadığı müsabakalarda başarılı bir grafik ortaya koydu. Bu süreçte kadroya dahil ettiği tüm oyuncularını da oynatarak lige hazır oldukları gözlendi

En son iki hazırlık maçlarını Rize Mehmet Cengiz tesislerinde oynayan Atmacalar Lige Hazır oldukları sinyalini vermiş oldu.

Son iki hazırlık maçlarını önce üçüncü ligde mücadele eden komşu ilimiz Trabzon’un ilçe takımı olan Of sporla oynadı. Bu müsabakadan da 3-1 galip olarak ayrılan taraf Çaykur Rizespor oldu.

Son hazırlık maçında İlimizin ikinci liginde mücadele eden Pazar sporla karşılaştı Cumartesi günü oynanan bu müsabakadan da Çaykur Rizespor Belki de son hazırlık maçını oynayarak lige hazırlıklı olarak girmek istedi.

Çaykur Rizespor bu müsabakayı da her iki yarıda attığı gollerle 2-0 galip olarak maçı bitirdi.

Böylece görüldüğü gibi Çaykur Rizespor oynadığı hazırlık maçlarında galip hep önde bitirmiş oldu

Şimdi Bu hafta Cumartesi günü saat 19,15 te oynanacak olan Ankara Keçiören takımını kendi sahasında konuk edecek olan Atmacalara başarılar dileriz.

NECATİ DİLİ

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER