Beyçimento Bandırmaspor maçı hazırlıklarını sürdüren takımımız bugün iki çalışma yaptı. Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz yönetiminde sabah salonda çalışan takımız, akşam saat 17.00’de başlayan antrenmanla günü tamamladı. Bey çimento Bandırma spor..
Beyçimento Bandırmaspor maçı hazırlıklarını sürdüren takımımız bugün iki çalışma yaptı.
Teknik direktörümüz Bülent Korkmaz yönetiminde sabah salonda çalışan takımız, akşam saat 17.00’de başlayan antrenmanla günü tamamladı.
Bey çimento Bandırma spor maçında 4 sarı kart cezası nedeniyle Koray Altınay ve Sefa Yılmaz, yer alamayacak. Mithat Pala ise tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.