Boluspor – Çaykur Rizespor karşılaşması öncesinde başkanımız İbrahim Turgut, daha önce ilimizde görev yapan Bolu Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’u makamında ziyaret ederek günün anısına Aksoy’a Atmaca hediye etti.
Boluspor – Çaykur Rizespor karşılaşması öncesinde başkanımız İbrahim Turgut, daha önce ilimizde görev yapan Bolu Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’u makamında ziyaret ederek günün anısına Aksoy’a Atmaca hediye etti.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.