ÇAYKUR RİZE’DE 3’CU ÇAY SATIŞ MAĞAZASINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

ÇAYKUR RİZE’DE 3’CU ÇAY SATIŞ MAĞAZASINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR Çaykur tarafından teşekküle ait müsait alanlarda, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünün bulunduğu Rize merkez ve Genel Müdürlüğe bağlı, Çaykur Bölge Müdürlüklerinin bulunduğu illerde,..

ÇAYKUR RİZE’DE 3’CU ÇAY SATIŞ MAĞAZASINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR
Son Güncelleme: Bu Haber 185 views Whatsapp

ÇAYKUR RİZE’DE 3’CU ÇAY SATIŞ MAĞAZASINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR

Çaykur tarafından teşekküle ait müsait alanlarda, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünün bulunduğu Rize merkez ve Genel Müdürlüğe bağlı, Çaykur Bölge Müdürlüklerinin bulunduğu illerde, Çay Satış ve Tadım Mağazalarının açılmasına devam ediliyor. Tüketiciler tarafından büyük bir beğeni toplayan, Çaykur Çay Satış ve tadım mağazasının 3’cusunu, Çaykur Ziraat Botanik Çay Bahçesinde geniş otoparkıyla birlikte hizmete vermeye hazırlanıyor.

Çaykur’un yoğun ilgi ve beğeni gören, Çay Satış ve tadım mağazaları her yerde aynı konsepte hazırlanıyor. Çaykur’un ürettiği ve her yıl ürün gamına yeni kattığı ürün çeşitleriyle tüketicilerin damak tadına ve sağlığına hitap eden çay çeşitlerini bu mağazalarda konfor rahatlığında sıcak çaylarını yudumlayarak satın alıyor ve yakınlarına hediye gönderebiliyorlar.

Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM, ” İlimize ve ülkemizin bir çok bölgesindeki şehirlere yeni hizmet noktaları kazandırmaya devam ediyoruz. Bunlardan biriside Rize’mizin en gözde yerlerinden olan Ziraat Botanik Çay Bahçemize yaptığımız yeniliklerdir. Bitki florası çeşitlerimizle güzelleştirmeye devam ettiğimiz, park sorununu çözdüğümüz, Rize’mizin en çok ziyaret edilen, Çaykur Ziraat Botanik Çay bahçesi şehir merkezine yakınlığı nedeniyle yaz mevsimi başta olmak üzere, kış mevsiminde de en kolay ulaşılan ve bilhassa hafta sonu ailelerin dinlenmek için tercih ettikleri yerdir. Bahçeye hemşerilerimizin ve şehrimize her mevsim gelen yerli ve yabancı misafirlerin, turistlerin Çayla Mağazasında içtikleri ve misafirlerini ağırladıkları sıcak çay çeşitleri ve yöresel yemeklerin yanında, bu zamana kadar var olan Çay satış mağazamız yetersiz kaldığı için 170 metrekareden oluşan yeni konsept mağazamız olan yeni Çay Satış ve tadım mağazamızı bahçenin çıkış noktasında yakında tüketicilerimizin ve çay çeşitlerimizi rahatlıkla seçme imkanlarını elde etmiş olacakları yeni mağazayı hizmete açacağız. Çay satış mağazasının bulunduğu noktaya özel araçlarıyla gelen müşteriler araçlarını rahatlıkla park edebilecekleri yeni bir park alanı kazandırmış olduk. İlimize ve tüketicilerimize hayırlı olsun.” dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş