Çaykur Genel Müdürü YUSUF ZİYA ALİM İle yaptığımız görüşmede, müstahsilimizin bütün çayına talip olduklarını belirtti. Son iki kampanya sezonunda üreticilerimizin menfaatini gözeterek, sıkıntısız kampanya geçirdiklerini ifade eden Genel Müdür Yusuf..
Çaykur Genel Müdürü YUSUF ZİYA ALİM İle yaptığımız görüşmede, müstahsilimizin bütün çayına talip olduklarını belirtti.
Son iki kampanya sezonunda üreticilerimizin menfaatini gözeterek, sıkıntısız kampanya geçirdiklerini ifade eden Genel Müdür Yusuf Ziya ALİM, bu yıl 1.ci sürgün kampanya döneminin sonuna yaklaştıklarını ,bu gün itibari ile iki yüz bin tonunu aşan yaş çay aldıklarını belirtti.
1.ci sürgün dönemi sonunda tahminen 215 bin ile 220 bin ton arası yaş çay alacaklarını ifade etti.
ALİM, yaş çay mubaya sının bir hafta daha devam edeceğini belirterek,geçen yıla göre almış oldukları yaş çay miktarının, bu yıl daha iyi olduğunu, vatandaşlarımın müstahsilimin bütün yaş çayına talip olduklarını belirtti.https://gazete53.com/caykur-genel-mud…klarini-belirtti/
Bayram Arif TURAN.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.