Gazete53

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Bey’e ve Rize İl Tarım ve Orman Müdürü Murat Genç Bey’e başarılar dilerim

Yusuf Ziya Alim ÇAYKUR’un her kademesinde çalışmıştır. 1992-94 yılları arası işçi olarak çalıştığı kurumda 1994 yılından itibaren memur, Şef, Kısım Müdürü, Şube Müdürü, Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür Vekilliği ardından gün itibarıyla asaletinin verilmesiyle ÇAYKUR Genel Müdürlüğü’ne asaleten atanmış olması çok yerinde olmakla birlikte gecikmiş bir karardır. Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü […]

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Bey’e ve Rize İl Tarım ve Orman Müdürü Murat Genç Bey’e başarılar dilerim
09 Ocak 2021 - 17:03 'de eklendi.

Yusuf Ziya Alim ÇAYKUR’un her kademesinde çalışmıştır. 1992-94 yılları arası işçi olarak çalıştığı kurumda 1994 yılından itibaren memur, Şef, Kısım Müdürü, Şube Müdürü, Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı, Genel Müdür Vekilliği ardından gün itibarıyla asaletinin verilmesiyle ÇAYKUR Genel Müdürlüğü’ne asaleten atanmış olması çok yerinde olmakla birlikte gecikmiş bir karardır.

Rize İl Tarım ve Orman Müdürlüğü görevine Rize Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Murat Genç’ın atanmasından dolayı ayrıca sevinç duyduk. Gerek Çaykur’da gerekse Ziraat Mühendisi olarak Rize üzerine çalışan kafa yoran ayrıca iyi bir fotoğraf sanatçısı olan Murat Genç’in yeni görevinde başarılı olacağına inanıyorum.

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Bey’e ve Rize İl Tarım ve Orman Müdürü Murat Genç Bey’e başarılar dilerim.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER