Ç.RİZESPOR’ DA İLK YARI ANALİZİ…..

Süper lig de ilk yarı tamamlanırken ekibimiz  Ç.Rizespor ilk yarıyı küme düşme  hattın da 17.sırada 17 puan ile bitirirken  ikinci  yarıda yapacağı takviyeler ile lig de  2. yarıda da küme..

Ç.RİZESPOR’ DA İLK YARI ANALİZİ…..
Son Güncelleme: Bu Haber 278 views Whatsapp
Süper lig de ilk yarı tamamlanırken ekibimiz  Ç.Rizespor ilk yarıyı küme düşme  hattın da 17.sırada 17 puan ile bitirirken  ikinci  yarıda yapacağı takviyeler ile lig de  2. yarıda da küme düşme mücadalesi vermeye devam edecek..Sezona Bülent uygun ile takımı sil baştan kurarak büyük iddia ile başlayan ekibimiz de transferler her seozn olduğu gibi fiyasko ile sonuçlanınca  Hamza Hamzaoğlu ile yeni bir sayfa açarak bir puan ile devraldığı takıma 16 puan toplarken ikinci yarı için de bir umut oldu..Biz de ilk yarı da oyuncularımızın performansları  ile ilgili bir analiz yapalım dedik.
           GÖKHAN AKKAN-Uzun yıllar bu takımda görev yapan kalecimiz  ilk yarıda  yine inişli çıkışlı bir grafik çizdi..gitmek isterse sorun değil…
 TARIK-Görev verildiği zaman her zaman en iyi şekilde  görevini yapan bu kalecimiz de en büyük eksiklik yan toplarda kendini  geliştirememiş olmasına rağmen bu takım da her zaman görev yapar..
GÖKHAN GÖNÜL-Sezon başı transfer olduğu zaman da söyledim..bu takımda en fazla 5-6 maç oynar..iyi niyetinden şüphemiz yok ama müzmin sakatlığı nedeni ile yerine mutlaka oyuncu alınması şart..
HOLMEN-İyi niyetli mücadelesi ve savaşcı ruhu ile kapasitenin üstünde oynuyor..ama ağır ve teknik kapasitesi çok zayıf olduğun dan  bilhassa bu sezon en sıkıntılı mevkide olması sebebi ile  bu yerde mutlaka oyuncu alınması şart olup bu oyuncu ile bu lig bitmez.
SELİM-İlk yarıda kritik zamanlar da atmış olduğu goller ile takımın kurtarıcısı olmasına rağmen  araya atılan  ve yan dan gelen toplarda ağır ve  kademe hataları yüzünden en çok gol yiyen takımların başında olduk..yanına çok iyi bir oyuncu alınması gerekir.
CEMALİ-İlk yarıda bazı maçlarda çok iyi oynamasına rağmen alternatifi olmadığından bazı maçlarda da çok köü oynadı..özellikle hucum versiyonları iyi olup defansif yönden çok zayıf kaldı..ama  yine bu takımın iyileri arasında ilk üçe  girer…
BAİANO- Takımın fizik olarak en güçlü oyuncusu görünüp  ilk yarıda iyiler arasında olup bilhassa ileri çıkışlar da yapmış olduğu ataklar ile göze çarpan bu oyuncunun en büyük eksiği gereksiz yapmış olduğu fauller den dolayı ceza alması..
BOLDRİN-Takım da teknik kapasitesi ve oyun zekası en yüksek oyunculardan  biri olmasına rağmen bu sezon beklenilenin çok altında kaldı. 2. yarı daha iyi olacak sanırım.
 BOYD- Büyük umutlar ile transfer edilen bu oyuncu  beklenenin çok altında kaldı…
ERİK SABO-Geçen sezon transfer edilen bu oyuncu da  ne yazık ki performans olarak yeterli değil.. Gönderilmesi de uygundur.
DJOKOVİC-Geçen sezon daha iyi olan bu  oyuncudan henüz beklenilen  patlamayıda göremedik..
YASİN-Geçen sezon yeniden yapılandırma altında  gönderilecek oyuncuların başından olması gerekirken neden gönderilmediğini anlamış değilim..değil süperlig,2 lig de bile bu formu ile zor oynar..
ALPER POTUK- Alındığı zaman karşı çıkanlardan  biri olarak yanılmadım..gereksiz bir transfer olup kesinlikle gönderilmeli..
DABO- Az oynamasına rağmen bence diğer oyuncular ile kıyaslanma yapılırsa  bu takımda her zaman oynar..ama şans verilmediği için kedisi de gitmek istiyor..
PHİRİ-Yine çok  az forma şansı bulan bu oyuncudan gerekli izlenimi de göremedik..
UMAR- Uzun bir sakatlık sonrası gönderilmesi de gündem de olduğu halde bıkmadan,usanmadan çalıştı ve takımın en istikrarlı  oyuncusu olup üstüne koyarak  da form tutması sebebi  ile bu oyuncu yeniden kazanılmış oldu..
ALBERK-Bu oyuncu da geçen sezon kendisine şans  verilmesine rağmen yerinde sayan biri olarak. kesinlikle süper lig oyuncusu olmayıp gönderilmesin de yarar var..
POHJANPALO-Neymiş efendim..almanya liginde oynuyormuş.. kardeşim  nerede oynarsa oynasın bize  yeterlimi …değil…sadece yan dan gelen toplar da etili olan bir oyuncu  olup  sezon başı işe yaramaz diye gönderdiğimiz SKODA’nın yanına bile gelemez…
DENİZ HUMMET- Bülent hocanın geleceğin büyük  golcülerinden olacakmış dediği bu oyuncu super lig oyuncusu asla olamaz. sıradan bir oyuncu..gitmesin de mahsur yok..
MONZANGO-Büyük stoper diye alına bu oyuncu  ne giden  TALBİ ne de EMİR dilaver’in tırnağı kadar olmaz.. kim beğenip almış ise ona madalya verilmeli..
BOLASİE- Herkesin büyük ümitler bağladığı bu oyuncu beklenenin çok altında bir performans göstermesi  bizleri de hayal kırıklığına uğratmış oldu. sorun çözümlenmez ise gönderilmesi gerekir..
EREN KARADAĞ- Bence daha çok şans  verilmesi gerekir.. onun için kapalı kutu…
EMİRHAN- Son maçlarda stoper yokluğun da kadroda  şans bularak bu şansı da iyi kullanarak hem takım hem de kulüp uzun zamandan bu yana bir  alt yapı oyuncusu kazandı..insallah daha da iyi olur..
SEYFETTİN ANIL- Yine bülent hocanın geleceğin milli takımın stoperi diye bahsedip ama ne zaman oynacak diye sorulduğunda  tecrübesi yok deyip sakladığı  bir  oyuncuyu kupa maçında ilk defa gördük..kendisi bu performans ve oyun zekası ile 2. lig de ancak  oynar..
REMY- Ç.rizespor’un şu an maddi olarak büyük külfet alında bırakan bu oyuncu nedeni  ile  transfer bile yapamayacak durumda..müzmin sakatlığı ve kaprisleri yüzün den takıma bu sezon hiç bir şey vermeyen bu oyuncu gönderilmeli de.  parasal sorunlar sebebi ile kulübün eli kolunu bağlıyor…hemen gönderilmesi gereken oyuncuların başında geliyor..
 Temennimiz 2. yarıda nokta  transferler ile başarılı olması dileklerimizle ekibimize başarılar dileriz..
                  HASAN KARAAHMETOĞLU

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş