Gazete53

BURSA YOLCULUĞUMUZDAN NOSTALJİLER

BURSA YOLCULUĞUMUZDAN NOSTALJİLER Rize ve Trabzon TFSKD Bursa yolculuğumuz esnasında konuk olduğumuz müesseselerde bizlere ilgi ve alakalarını esirgemeyen güler yüzlü hizmetleriyle bizleri karşılayan, Osmanlı dinlenme tesislerine ve Baktat alışveriş ve dinlenme tesislerine teşekkürlerimizi sunarız. Trabzon TFSKD öncülüğünde seyahatimiz esnasında Osmanlı dinlenme tesislerine ve Baktat alışveriş ve dinlenme tesislerinde mola verdik.  Güler yüzlü personeli ve işletme […]

BURSA YOLCULUĞUMUZDAN NOSTALJİLER
02 Ekim 2021 - 7:10 'de eklendi.

BURSA YOLCULUĞUMUZDAN NOSTALJİLER

Rize ve Trabzon TFSKD Bursa yolculuğumuz esnasında konuk olduğumuz müesseselerde bizlere ilgi ve alakalarını esirgemeyen güler yüzlü hizmetleriyle bizleri karşılayan, Osmanlı dinlenme tesislerine ve Baktat alışveriş ve dinlenme tesislerine teşekkürlerimizi sunarız.

Trabzon TFSKD öncülüğünde seyahatimiz esnasında Osmanlı dinlenme tesislerine ve Baktat alışveriş ve dinlenme tesislerinde mola verdik.  Güler yüzlü personeli ve işletme sahiplerinin ilgi ve alakaları çok güzeldi. mekanlarına uğradığımız için de son derece memnun olduklarını söylediler. Bizlerde Karadeniz bölge temsilcileri Başta Turgay Kurt ve Mehmet ali Bıyıklı, beraberindekilerle güzel bir seyahatimiz oldu.

Bizleri Bursa’ya getiren ve dönüşümüzde Trabzon’a ulaştıran şoför arkadaşlarımızı da teşekkürlerimi sunarız

Bu anıyı tarihe not düşerek nostaljiler arasına katmak istedik.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER