Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

Bülent Korkmaz Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı

Keçiörengücü Maçı Sonrası Teknik Direktör Bülent Korkmaz Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı “Çok zor bir deplasmandı. Rakibin yalnızca kapanıp kontrayla hücuma çıkacağını düşünüyorduk, öyle de oldu. Tek bir pozisyon verdik; penaltı pozisyonu, başka da vermedik. Buna karşılık çok pozisyona girdik. Oyundan da oyuncularımdan da memnunum. Bir tek mevkide eksiğimiz kaldı, onun da transferini tamamladığımız zaman, o […]

Bülent Korkmaz Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı
16 Ocak 2023 - 18:12 'de eklendi.

Keçiörengücü Maçı Sonrası Teknik Direktör Bülent Korkmaz Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı

“Çok zor bir deplasmandı. Rakibin yalnızca kapanıp kontrayla hücuma çıkacağını düşünüyorduk, öyle de oldu. Tek bir pozisyon verdik; penaltı pozisyonu, başka da vermedik. Buna karşılık çok pozisyona girdik.
Oyundan da oyuncularımdan da memnunum. Bir tek mevkide eksiğimiz kaldı, onun da transferini tamamladığımız zaman, o zaman herkes daha farklı bir Rizespor görecek. Yani ilk yarıdan daha farklı daha iyi bir Rizespor’u herkes izleyecek.
Yeni gelen transferler, dört beş gün takımla antrenman yapmalarına rağmen iyi oynadılar. Takıma çabuk adapte oldular. Bu da bizim şansımızdı, hazır oyunculardı. Dolayısıyla tebrik ediyorum.
Önümüzde tam on yedi maç var. On yedi maçı da kazanacak güçteyiz!”
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER