BÖLÜNMEYELİM, AYRILMAYALIM, SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRALIM

BAYRAM ALİ KAVALCI bayramalikavalci@gamil.com   Son birkaç yıldır ülkemizi bir kısım Türkiye düşmanı ülkeler ve onların ülkemiz içindeki işbirlikçileriyle hareket eden yıkıcı unsurlar, her alanda dünyanın en istikrarlı kalkınan ve..

BÖLÜNMEYELİM, AYRILMAYALIM, SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRALIM
Son Güncelleme:
Haber Okunma : 22
Whatsapp

BAYRAM ALİ KAVALCI bayramalikavalci@gamil.com

 

Son birkaç yıldır ülkemizi bir kısım Türkiye düşmanı ülkeler ve onların ülkemiz içindeki işbirlikçileriyle hareket eden yıkıcı unsurlar, her alanda dünyanın en istikrarlı kalkınan ve güçlenen Türkiye’nin bu doğrultudaki istikametini engellemek, durdurmak, kaos çıkarmak ve bölmek için çeşitli karanlık örgüt ve gurupları harekete geçmişlerdir.

Bizlere düşen, bu kaos örgütlerinin ve bölücülerinin karşısında, yüce Allah bizim bölünmemizi, ayrışmamızı, fitne ve fesat çıkarmamızı istemez. Rabbimiz bu gibi durumlarda, omuz omuza, saf safa olmamızı emreder.

Zira bölünürsek gücümüzü kaybederiz. Birbirimizi Allah için uyarmalıyız. Uyandırmalıyız. Yüce rabbimiz şöyle buyurdu: Hep birlikte Allah’ın ipine (Kur’an’a) sımsıkı sarılın. Parçalanıp bölünmeyin. Allah’ın size olan nimetini hatırlayın. Hani sizler birbirinize düşmanlar idiniz de o, kalplerinizi birleştirmişti. İşte O’nun bu nimeti sayesinde kardeşler olmuştunuz. Yine siz, bir ateş çukurunun tam kenarında idiniz de O, size ayetlerini böyle apaçık bildiriyor ki, doğru yola eresiniz ( Ali İmran, 103

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.