BIZ DE VARIZ ve KAÇED olarak

Estonya Cumhuriyeti’nin Türkiye’deki en üst düzey resmi temsilcilisi Büyükelçi Ekselansları Bayan Annely Kolk ile 18 Ocak 2021 tarihinde Trabzon’da Radisson Blu Otel’de bir toplantı gerçekleştirdik. Avrupa Birliği’ne 1 Mayıs 2004..

BIZ DE VARIZ ve KAÇED olarak
Son Güncelleme: Bu Haber 406 views Whatsapp

Estonya Cumhuriyeti’nin Türkiye’deki en üst düzey resmi temsilcilisi Büyükelçi Ekselansları Bayan Annely Kolk ile 18 Ocak 2021 tarihinde Trabzon’da Radisson Blu Otel’de bir toplantı gerçekleştirdik.

Avrupa Birliği’ne 1 Mayıs 2004 tarihinde üye olan Estonya Cumhuriyeti’nin Türkiye’deki en üst düzey resmi temsilcilisi Büyükelçi Ekselansları Bayan Annely Kolk ile 18 Ocak 2021 tarihinde Trabzon’da Radisson Blu Otel’de bir toplantı gerçekleştirdik. Büyükelçi Ekselansları Bayan Annely Kolk, 3 Ekim 2019 tarihinde Güven Mektubunu Cumhurbaşkanımıza sunmuş ve Türkiye’de resmi olarak göreve başlamıştır. Estonya Cumhuriyeti, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne (AB) adaylığı sürecinde olduğu gibi AB’ye tam üyelik müzakerelerinde de Türkiye’mize büyük destek vererek Türkiye dostu olduğunu her platformda ön plana çıkarmaktadır.

Söz konusu toplantıda, Büyükelçi Ekselansları Bayan Kolk’a, BIZ DE VARIZ ve KAÇED olarak 31.01.2020 tarihine kadar gerçekleştirdiğimiz projeler hakkında kapsamlı bir brifing verilmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından Türkiye ve AB sivil toplum kuruluşları (STK) arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla 2008 yılından beri AB Katılım Öncesi Yardım Aracı çerçevesinde yürüttüğü “Türkiye- AB Sivil Toplum Diyaloğu” programı kapsamında BIZ DE VARIZ ve KAÇED olarak Nisan 2021 tarihinden sonra Türkiye, Estonya, Çekya ve Litvanya’da bir dizi etkinlikler gerçekleştirilecektir. Bu etkinliklerin açılış toplantısı KOVİT-19 Pandemisi önlemleri göz önünde bulundurularak Mayıs 2021 tarihinde Rize’de yapılacaktır. Açılış toplantısı ve arkasında kokteyl verilerek proje başlamış olacaktır. Büyükelçi Ekselansları Bayan Kolk, açılış toplantısına katılımı konusunda şimdiden tarafımıza bildirimde bulunarak derneğimize ve projemize ne kadar destek verdiğini göstermiştir.

Büyükelçi Ekselansları Bayan Kolk, 19 Ocak 2021 tarihinde başta Trabzon Valisi ve il protokolüyle bir dizi görüşmeler yaparak akşam Ankara’ya dönecektir.

Yasar YEGEN

Proje Koordinatörü

A lot of companies will offer payments as time passes, while some will provide automatic payments affordable-papers.net on a certain time or date.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş