Birçok kişi Antalya Kemer Belediye Başkanının CHP Rize Belediye Başkan adayı olduğunu sandı..

  CHP’NİN RİZE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KESİNLEŞTİ.ADAY NECATİ TOPALOĞLU Birçok kişi Antalya Kemer Belediye Başkanının CHP Rize Belediye Başkan adayı olduğunu sandı.. Haber:Dilek ONAY CAN Bir süredir CHP Milletvekili Tahsin..

Birçok kişi Antalya Kemer Belediye Başkanının CHP Rize Belediye Başkan adayı olduğunu sandı..
Son Güncelleme:
Haber Okunma : 49
Whatsapp

 

CHP’NİN RİZE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KESİNLEŞTİ.ADAY NECATİ TOPALOĞLU

Birçok kişi Antalya Kemer Belediye Başkanının CHP Rize Belediye Başkan adayı olduğunu sandı..

Haber:Dilek ONAY CAN

Bir süredir CHP Milletvekili Tahsin Ocaklı ile CHP Rize il teşkilatı arasında yaşanan aday konusunda görüş farklılıkları sonucunda CHP Genel Merkezi son kararını verdi.

Buna göre CHP’nin Rize Merkez Belediye Başkan adayı CHP (eski) Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu oldu.

Hatırlanacağı gibi başta CHP İl Başkanı Saltuk Deniz olmak üzere CHP Rize il teşkilatı Rize Belediye Başkan Adayının Necati Topaloğlu yapılması konusunda görüş birliğine varmış, görüşlerini CHP Genel Merkezine iletmiş, basına da deklare etmişti.

Buna karşılık CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı ise aday tercihinde sokağın sesine kulak verilmesini, halk kimi aday görmek

CHP’NİN RİZE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KESİNLEŞTİ.ADAY NECATİ TOPALOĞLU

istiyorsa onun aday yapılmasının doğru olacağını belirterek, bu doğrultuda Genel Merkeze bir rapor sunduğunu belirtmişti.

Milletvekili Ocaklı, yaptığı açıklamalarda her ne kadar “Kenan Bıyık aday olmalı” dememiş olsa da, kamuoyuna yaptığı açıklamalardan birçok kişi bu anlamı çıkarmaktaydı.

: https://gazete53.com/bircok-kisi-anta…i-oldugunu-sandi/

Bir süredir Milletvekili ile CHP Rize İl Teşkilatı arasında polemik konusu olan Rize Belediye Başkan adayın kim olacağı konusunda CHP Genel Merkezi son noktayı koydu ve Necati Topaloğlu’nun aday yapılmasına karar verdi..

Necati Topaloğlu’nun CHP Rize Belediye Başkan adayı olması ülke basınında da oldukça ilgi gördü. Bunun nedeni ise CHP Antalya Kemer Belediye Başkanının da aynı isimde olması!

Birçok haber sitesi Rize adayı olarak Kemer Belediye Başkanının fotoğrafını ve özgeçmişini yayınlad

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.