Gazete53

BİR ALTI PUANLIK MAÇ DAHA

BİR ALTI PUANLIK MAÇ DAHA GÖZLEM- NECATİ DİLİ necatidili@hotmail.com Deniz Hümmet  dakika 80 de Çaykur Rizespor 1- 0 öne geçirdi. 65. Dakikada j. Pohjanpalo’ nun yerine giren Deniz On beş dakika sonra yine bütün tribünleri ayağa kaldıran golünü attı. Müsabaka boyunca tribünler hop kalkıp, hop oturuyordular heyecanlı bir müsabaka izledik. Sonunda üç puanı alan taraf […]

BİR ALTI PUANLIK MAÇ DAHA
19 Aralık 2021 - 17:00 'de eklendi.

BİR ALTI PUANLIK MAÇ DAHA

GÖZLEM- NECATİ DİLİ necatidili@hotmail.com

Deniz Hümmet  dakika 80 de Çaykur Rizespor 1- 0 öne geçirdi. 65. Dakikada j. Pohjanpalo’ nun yerine giren Deniz On beş dakika sonra yine bütün tribünleri ayağa kaldıran golünü attı.

Müsabaka boyunca tribünler hop kalkıp, hop oturuyordular heyecanlı bir müsabaka izledik. Sonunda üç puanı alan taraf atmacalar oluyordu. Böylece Çaykur Rizespor’un iç saha başarısı beş hafta oldu. Pozisyonlara giren Atmacalar bir türlü ağları havalandıramıyordu. Bir altı puanlık maç daha oldu.

Puanların alan atmacalar puan sıralamasında yine yukarlara doğru sıçrayarak 17. Haftada 17. Basamakta bulunuyor puanda 16 oldu.

Müsabakanın sonunda Çaykur Rizesporlu taraftar grupları önce Çaykur Rizespor’u, peşinden Hamza Hamzaoğlu’nu tribünlere çağırarak sevgi gösterisinde bulundular. Bu tablo görülmeye değerdi. Başarıya odaklanan, sahada mücadele eden bütün oyuncular galibiyete kilitlenmiştiler.

Yani derdik ya arkamıza yaslanarak bir maç seyredelim. Galiba bu isteğimiz gerçekleşmeye başladı.

Her şeyden önce bu galibiyet kendi sahanda oynadığı iki hafta peş peşe iki maçta altı galibiyet ve klasmanda yukarılara doğru tırmanmak güzel bir duygu.

Bu hafta müsabaka seyircisi yönünden gecen haftaya nazaran artış vardı. Başarı geldi mi tribünlerde dolmaya başlıyor. Bu hafta tribünlerde 3.239 kişi vardı.  

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER