BAŞKAN METİN DERECEYE GİREN FOTOĞRAFCILARA ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ

BAŞKAN METİN DERECEYE GİREN FOTOĞRAFCILARA ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Rize Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında derece alan kişilere ödüllerini makamında takdim etti…

BAŞKAN METİN DERECEYE GİREN FOTOĞRAFCILARA ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ
Son Güncelleme: Bu Haber 310 views Whatsapp

BAŞKAN METİN DERECEYE GİREN FOTOĞRAFCILARA ÖDÜLLERİNİ TAKDİM ETTİ

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Rize Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında derece alan kişilere ödüllerini makamında takdim etti.

Yarışmada dereceye giren üç fotoğraftan 1. olan yaylada çekilirken 2. ve 3. olan fotoğraflar Rize Belediyesi’nin portakallık mahallesi sahilinde halkın kullanımına sunduğu yeşil alan ve sahil bisiklet yolu projesi alanında çekildi.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Geçtiğimiz ay Rize Belediyesi tarafından düzenlenen “Çift Teker Her Yere Yeter” bisikletin hayatımızdaki yeri isimli ödüllü fotoğraf yarışmasında birinci Tayyip Topal, ikinci Egemen Yılmaz ve üçüncü olan Miraç Ayhan’a ödüllerini takdim eden Belediye Başkanı Rahmi Metin kendilerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Birincilik Ödülü: 1 adet Bisiklet + Bisiklet kaskı+ Koşu Saati+Bisiklet Gözlüğü

İkincilik Ödülü: 1 adet Bisiklet + Bisiklet alt ve üst kıyafeti+Koşu ayakkabısı

Üçüncülük Ödülü: 1 adet bisiklet + Bisiklet kronometresi+Bisiklet eldiveni+ Koşu ayakkabısı

Avrupa hareketlilik haftası 2021 yılı sloganı olan “Sürdürülebilir Ulaşım: Sağlıklı ve Güvenli Hareketlilik” kapsamında Rize’de bisiklet kullanımını teşvik etmek, Bisikleti fotoğraf sanatı ile birleştirmek, Rize’de bisikletli ulaşıma ve güvenliğe dikkat çekmek, Kent içinde otomobiller sebebiyle bisikletlilerin yaşadığı sıkıntıları dile getirmek, Bisiklet kültürünü artırmak ve bu konuda farkındalığın arttırılması amaçlandı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş