BAŞKAN HAKAN KARAGÖZ’’ SN. VEKİLİM BUGÜNE KADAR BİR ÇAYIMI İÇMEDİNİZ’’

http://: https://gazete53.com/baskan-hakan-kar…cayimi-icmediniz/ ‎İKİZDERE MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANINDAN MİLLETVEKİLİ MUHAMMED AVCI’YA VERYANSIN’’ İTTİFAK ORTAĞI DEĞİLMİYİZ’’ BAŞKAN HAKAN KARAGÖZ’’ SN. VEKİLİM BUGÜNE KADAR BİR ÇAYIMI İÇMEDİNİZ’’ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz..

BAŞKAN HAKAN KARAGÖZ’’ SN. VEKİLİM BUGÜNE KADAR BİR ÇAYIMI İÇMEDİNİZ’’
Son Güncelleme: Bu Haber 100 views Whatsapp

http://: https://gazete53.com/baskan-hakan-kar…cayimi-icmediniz/ ‎İKİZDERE MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANINDAN MİLLETVEKİLİ MUHAMMED AVCI’YA VERYANSIN’’ İTTİFAK ORTAĞI DEĞİLMİYİZ’’

BAŞKAN HAKAN KARAGÖZ’’ SN. VEKİLİM BUGÜNE KADAR BİR ÇAYIMI İÇMEDİNİZ’’

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Belediye Başkanı Hakan Karagöz AKP’li Rize Milletvekili Muhammed Avcı’ya sosyal medyasında yaptığı açıklamayla veryansın etti.

MHP li İkizdere Belediye Başkanı ve 31 Mart seçiminde de yine Belediye Başkan Adayı olan Hakan Karagöz sosyal medya sayfasında aynen şu açıklamayı yaparak AKP Rize Milletvekili Muhammed Avcı’ya tepki gösterdi.

‘’ Seçim sürecindeyiz normal olarak görüyorum. Rize Milletvekilimiz Sayın Muhammet AVCI Vekilim İkizdere’de muhtarlar toplantısı yaptı. Değerli Vekilimiz toplantıda İkizdere’ye sık sık geldiğini söylemiş.

Uğrayıp bir Çayımı içtiniz mi?

Ve ayrımcılıktan bahsetmiş! Peki ben bir soru sorayım değerli Vekilime? Sayın Vekilim siz defalarca İkizdere’ye geldiniz İlçede Cumhur ittifakı üyesi bir Belediye Başkanı var uğrayıp bir çayını içtiniz mi? Bu başkan nasıl biri? Cumhur ittifakını liyakatle temsil edebilir mi? Bir ihtiyacı var mı? Siz söylediniz belediyenin geliri Personel maaşını ödeyemez yapabileceğimiz bir şey varmı diye hiç arayıp sordunuz mu?

Değerli Vekilim toplantıda bizlere de lütuf edip katkımız! İçin. Teşekkür etmişsiniz minnettarım. Vekilimsiniz Samimiyetle saygı duyuyorum seçim sürecindeyiz normal görüyorum.

Sayın Vekilime bir soru daha sorayım.

Değerli vekilim bizden önce İkizdere’yi 15 yıl AK Parti Belediyesi yönetti. Beğeniriz beğenmeyiz AK Parti Belediyeciliği Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Ülkede fırtınalar estirdi ancak İkizdere’mize bir damla düşmedi biz göreve geldiğimizde İlçe ne haldeydi çıkın sokağa sorun lütfen…!!!

Vizyondan bahsettiniz Sayın Vekilim VİZYON ’un ne olduğunu biz gösterdik, İkizdereli neleri nasıl yaptığımızı biliyor.

Değerli Vekilim katkınız azımsanmayacak kadar tabii ki destek olacaksınız siz büyüğümüzsünüz, vekilimizsiniz, Cumhuritiffakı

ortağımsınız hükümetsiniz sokaktaki vatandaş bize hep şu soruyu soruyor nasıl destek alamazsınız siz ortak değil misiniz?

Değeri Vekilim niyetim asla ve asla burada polemiğe girmek değil dedim ya seçim sürecindeyiz. Sayın Vekilim biz kıt imkanlarla adeta Eminönü de dilenip yeni camide dağıttık bu anlayışla hizmet ettik ve seçim manifestomuzdaki vaatlerimizin kat be kat üstünde hizmet ettik ve öz güvenle diyoruz ki yaptıklarımız aklımızdakilerin ve İkizdere’nin Potansiyelinin daha % 10 u bile değil.

Kıymetli Vekilim dönemimizde İkizdere’de yapısal değişikliklere imza attık hamdolsun en büyük başardığımız şey ne biliyor musunuz?

‘İkizdere’den birşey olmaz algısı’ nı değiştirdik.

Bugün İkizdere’de bir Dünya Dağ kayağı şampiyonasını konuşuyorsak işte bahsettiğiniz VİZYONER bakış açısının ürünüdür sayın vekilim biz İkizdere’nin 20-30 yıl sonrasında nerelerde olacağını hayal ediyor o minvalde çalışıyoruz..

Değerli Vekilim İkizdere’de yaptığımız her yatırımın derin bir hikayesi var siz Doğalgaz dan bahsettiniz tabii ki katkınız var olacak da bu millet size ve Sayın Cumhurbaşkanımıza %88.35 oy vererek ( Güneysu’dan fazla) sevgisini, samimiyetini gösterdiğini düşünüyorum , bizler kapı kapı dolaşarak Sayın Cumhurbaşkanımıza oy istedik yani bu başarının içinde Cumhur İttifakı ortağı olan MHP kadroları da var.

Sayın Vekilim Doğalgaz ilçede çok polemik konusu oldu Doğalgazın ilçeye getirilmesi bir VİZYON işiydi ve o VİZYON da bizlerde vardı çünkü göreve geldiğimizde büyüklerimize sorduk Doğalgaz için bir girişimde bulundunuz mu? (Çünkü Kendirli beldesi Doğal kullanıyordu) aldığımız cevap buranın abone sayısı az buraya gelmez oldu.! Ama biz çalıştık proje hazırladık (Rize organize bölge Md.Hasan beye sorabilirsiniz kullanım prodiksyonunu Hasan beyle beraber yaptık) (Kalkandere Bld. Bşk. Kenan beye sorabilirsiniz örnek başvuru dosyasını ondan aldım) devamında AKSA Doğalgaz Karadeniz bölge şefliğine dosyamızı verdik ve tanıdığım bütün dinamikleri işin içine sokmak için çalışmalara başladık yaklaşık iki – üç yıl bu iş gündemde kaldı zorluklar yaşadık ama inandık ve asla vazgeçmedik sayın vekilim..

Yatırım kararı alınmasında en büyük yardımcımız eski İstanbul MHP Milletvekili Bozkurt Yaşar ÖZTÜRK vekilim konu ile ilgili ne bilmek istiyorsanız BOZKURT Vekilime sorabilirsiniz, EPDK Lisans ekleme aşamasında komisyondan bir an önce çıkması için kimden destek aldık biliyor muşumuz Sayın vekilim Eski Enerji Bakan Danışmanı Değerl abim

Saffet MORGÜL Başkanım ona da sorabilirsiniz bu arada ben AKSA ile tanışıklığı olan herkese destek için başvurdum, dosya verdim muhakkak ki onların da desteği olmuştur müteşekkirim ilçem adına.

Konu size iletildi çünkü ben bizzat yereldeki abilerimden destek istedim size konuyu iletmeleri için yer sorunu yaşıyorduk siz Allah razı olsun hemen müdahale ettiniz ve dediğiniz gibi dört bölge müdürünü alana topladınız üç bölge müdüründe sorun yoktu hepsi olumlu görüş vermişlerdi. Ancak İstasyonun kurulacağı alan karayolu ve yaklaşım mesafesi sorunu vardı siz talimat verdiniz bizzat şahidim bu kolaylığı sağlayın diye ancak karayollarından gelen yazı bizce sorun yok ancak ilgili madde kuralları yerine getirilmesi şartı ile bu madde de sayın vekilim karayoluna 25 m. yaklaşım mesafesini koruyacak. Bizim sorunumuz bu idi zaten yani sizin talimatınız da kanunların üzerine geçemedi değer vekilim.

Konuyu biliyor musunuz bilmem sorun gazın NEVİ değiştirilince aşıldı gelen gaz Mevzuatta Karayolu yaklaşım mesafesi 5 mt.

AKSA Bu konuda çalışma yaptı bizimle paylaştı fiyatta fark olmayacaksa biz onay veririz dedik ve yatırım başladı. Bu arada gelen GAZ LNG ve Karadeniz’de şimdilik sadece Ordu’da kullanılıyor ve 1.600 km uzaktan TEKİRDAĞ dan geliyor.

Değerli Vekilim Allah biliyor ben sizi seviyorum siz de siyaset yapıyorsunuz ve ben MHP (Milliyetçi Hareket Partisindenim) ama unutmayın ki Bu Ülkenin Milliyetçi hareket partili kadrolara ihtiyacı var ve biz Cumhur İttifakı ortağıyız siz bizi sarın kucaklayın görün bak biz bu sahiplenmeye nasıl karşılık veriyoruz. Bizim tek derdimiz Ülkümüz, Ülkemiz, İlimiz ve özelinde İKİZDERE miz.

Değerli Vekilim biz bu seçimi alacağız ve sizinle çalışmaya devam edeceğiz sizden ricam Konuşmanızda bahsettiğiniz kucaklayıcı tavrınızı seçimden sonra bizden esirgemeyin lütfen ve hemen seçim ertesi İkizdere için çalışmaya başlayalım çünkü çok işimiz var ve size ihtiyacımız var. Kalın sağlıcakla’’ dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş