Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

BAŞKAN ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI

BAŞKAN ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI -MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI DAHA ÖNCE GÖREV YAPMIŞ BELEDİYE BAŞKANLARI İÇİN FOTOĞRAFLI KÖŞE YAPTI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Belediye Başkanı Halan Karagöz’ün seçimle göreve gelmiş eski Belediye Başkanları için hazırladığı köşe ilçede memnunlukla karşılandı. İkizdere Belediyesinin 1952 yılında ilk kuruluşundan günümüze kadar seçimle görev yapan 8 Belediye Başkanı olduğunu söyleyen MHP li Başkan […]

BAŞKAN ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI
23 Şubat 2021 - 16:36 'de eklendi.

BAŞKAN ESKİ BAŞKANLARI UNUTMADI

-MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI DAHA ÖNCE GÖREV YAPMIŞ BELEDİYE BAŞKANLARI İÇİN FOTOĞRAFLI KÖŞE YAPTI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Belediye Başkanı Halan Karagöz’ün seçimle göreve gelmiş eski Belediye Başkanları için hazırladığı köşe ilçede memnunlukla karşılandı.

İkizdere Belediyesinin 1952 yılında ilk kuruluşundan günümüze kadar seçimle görev yapan 8 Belediye Başkanı olduğunu söyleyen MHP li Başkan Hakan Karagöz ’bugüne kadar eski Başkanlarımızı hatırlatan bir anı köşemiz yoktu. Belediyemizin ilk kurulduğu 1952 yılından bu yana görev yapmış 8 eski Başkanımızın fotoğrafları ile hazırladığımız köşe vefa örneğimiz oldu. İlk Başkanımız Murat Ardal, İlyas Biber, Yusuf Kösoğlu, Ali Biber, Kemal Tavukçu, Rafet Bekiroğlu, Ayhan Biber ve Hasan Kösoğlu Başkanlarımızın fotoğrafları ve görev yaptığı yılları belirleyerek köşemizi tamamladık. Başkanlarımızın hepsi imkânlar ölçüsünde hizmet yapmışlardır. Vefat eden Başkanlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Kalite detayda gizlidir. Küçük dokunuşlar ile yaşadığımız alanlara güzellikler katabiliriz. Bizlerde bu amaçla ahde vefa dedik ve İkizdere Belediyesi başkanlık ofisimizin girişine, ilçemizde 1952’den bu yana görev yapmış belediye başkanlarının fotoğraflarının yer aldığı şık bir köşe yaptırdık. Allah onlardan razı olsun’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER