Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

ARDEŞEN BELEDİYESİ ÇALIŞANLARIYLA AİLECE BİR ARAYA GELDİ

ARDEŞEN BELEDİYESİ ÇALIŞANLARIYLA AİLECE BİR ARAYA GELDİ Rize’nin Ardeşen Belediyesinde Belediye çalışanları ve ailelerine kaynaşma ve birlik yemeği verildi. 2021 yılı sonlanırken Ardeşen Belediyesi çalışanları ve onların aileleriyle düzelenden bir yemek organizasyonunda buluştu. Haber: Bayram Ali Kavalcı Dünyada yaşamı olumsuz şekilde etkileyen ve kapanmalara yol açan Covid-19 Koranavirüs sürecinde birçok etkinlik ve program yapılamaz iken […]

ARDEŞEN BELEDİYESİ ÇALIŞANLARIYLA AİLECE BİR ARAYA GELDİ
22 Aralık 2021 - 18:02 'de eklendi.

ARDEŞEN BELEDİYESİ ÇALIŞANLARIYLA AİLECE BİR ARAYA GELDİ

Rize’nin Ardeşen Belediyesinde Belediye çalışanları ve ailelerine kaynaşma ve birlik yemeği verildi. 2021 yılı sonlanırken Ardeşen Belediyesi çalışanları ve onların aileleriyle düzelenden bir yemek organizasyonunda buluştu.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Dünyada yaşamı olumsuz şekilde etkileyen ve kapanmalara yol açan Covid-19 Koranavirüs sürecinde birçok etkinlik ve program yapılamaz iken yaşam döngüsünde sosyalleşme ve bir araya gelerek toplu etkinlikler de kısıtlanmış idi.

Bu bağlamda pandemi süreciyle ilgili son aylarda verilen esnek çalışma sürecini ve kısmı açılmayı fırsata çeviren Ardeşen Belediyesi çalışanları ve aileleriyle düzenleyeceği öğle yemeğiyle programıyla bir araya geldi.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni KAHYA, düzledikleri programla ilgili “Fedakar ve çalışkan belediye personelimiz ve değerli aileleri ile bir araya geldik. İlçemize hizmet yolunda sahada gösterdikleri gayret ile çalışmalarımıza değer katan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER