Rizenin ilçesine bağlı Topluca köyü nokirken vadisi kovanlik Günaylar mevki maselevat vadisi ve 5 Köyünde de kullandığı yaylalara giden truzim grup ana yol güzergahında dün akşam 21 30 surlarında Emin..
Rizenin ilçesine bağlı Topluca köyü nokirken vadisi kovanlik Günaylar mevki maselevat vadisi ve 5 Köyünde de kullandığı yaylalara giden truzim grup ana yol güzergahında dün akşam 21 30 surlarında Emin Demirok 66. 08 hc 407 plakali arac direksiyon hakimiyetini kaybederek ucuruma uçtu düştüğü yerde arac saplandı ardından takla atarak karayemis ağaçları tuttu
Şans eseri durdu
Arac 2.5 metreden uçtu. 53 .5 metre takla attı
Emin Demirok kendi çabalarıyla araçtan çıktı ardından aracını kendi çabalarıyla bağlandı alanda bulunan komşuları kazayı duyunca hemen yardıma koştular kazayı ihbar ettiler
Olay yerine 112 Afad ve jandarma sevk edildi olay yerine gelen 112 tarafından ilk müdahale ardından sedye ile afad Jandarma alanda bulunan vatandaşlar yola çıkardılar
Demirok Kaçkar devlet hastanesine götürüldü ardından rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tedavi altına alındı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.