ANAVATANDAN ANAYURTA YARDIMLAR DEVAM EDİYOR Kadim yurtlar dayanışma derneği aracılığı ile muhtaç ailelere ekmek yardımı yapıldı İSMET KÖSOĞLU Anavatan Türkiye’den hayırseverlerin gönderdiği yardımlar Anayurtta yardıma muhtaç ailelere dağıtılıyor. Kadim Yurtlar..
ANAVATANDAN ANAYURTA YARDIMLAR DEVAM EDİYOR
Kadim yurtlar dayanışma derneği aracılığı ile muhtaç ailelere ekmek yardımı yapıldı
İSMET KÖSOĞLU
Anavatan Türkiye’den hayırseverlerin gönderdiği yardımlar Anayurtta yardıma muhtaç ailelere dağıtılıyor.
Kadim Yurtlar Dayanışma Derneği aracılığı ile Anayurt Güney Türkistan da birçok köyde sağlıklı içme suyu için çeşmeler yapılmıştı. Yardıma muhtaç birçok yoksul ailenin bulunduğu Güney Türkistan’da bu kez Emekli Hoca Ali Suat Ayrancı ailenin merhumları adına Ekmek ikramı gerçekleştirdi. Anayurtta çok büyük yoksulluk yaşandığı söylenirken Türkiye’den hayırseverlerin yardımlarına her zaman ihtiyaç duyulduğu da ayrıca belirtildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.