Gazete53

Ali Düşmez, Bursa’da Taban Birlikleri ile bir araya geldi

Ali Düşmez, Bursa’da Taban Birlikleri ile bir araya geldi 27.09.2021 TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, Türkiye Saha Komiserleri Derneği’nin; bir süre önce vefat eden Genel Merkez Kurucusu ve 3. dönem Başkan Yardımcısı Metin Altay anısına Bursa’da düzenlediği toplantıda taban birliklerinin temsilcileri ile buluştu. Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu üyelerinin hazır […]

Ali Düşmez, Bursa’da Taban Birlikleri ile bir araya geldi
28 Eylül 2021 - 16:27 'de eklendi.
Ali Düşmez, Bursa’da Taban Birlikleri ile bir araya geldi 27.09.2021
TFF Başkan Vekili Ali Düşmez, Türkiye Saha Komiserleri Derneği’nin; bir süre önce vefat eden Genel Merkez Kurucusu ve 3. dönem Başkan Yardımcısı Metin Altay anısına Bursa’da düzenlediği toplantıda taban birliklerinin temsilcileri ile buluştu.

Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıya Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın, Bursa Belediyesi Spor Daire Başkanı Nurullah Yıldız, Bursa ASKF Başkanı Osman Kılıç, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, TFFHGD Bursa Şube Başkanı Özgür Uçak, TFF Bursa Bölge Müdürü Atilla Dönmez ve TÜFAD Bursa Şube Başkanı Metin Begüm de katıldı.

Yapılan toplantıda, tüm alt liglerin sağlıklı bir şekilde oynanması için taban birlikleri ile birlikte katkı veren tüm paydaşlara TFF Başkanı ve Yönetim Kurulu adına teşekkür eden Ali Düşmez, sporun paydaşları ve taban birliklerinin bir arada bulunmasından dolayı mutlu olduğunu belirterek, ‘Biz büyük bir aileyiz’ sloganıyla ülke sporuna hizmet etmek için birlik ve beraberlik mesajını yineledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER