AK Parti Rizede şehrin batı kesimini görmezden geliyor.

AK Parti Rizede şehrin batı kesimini görmezden geliyor.  BT BAYRAM ARİF TURAN         Bu devletin kalkınması için derneklerin Vakıfların sivil toplum örgütlerinin artmasından, artıkça mikro milliyetçi fikirlilerin..

AK Parti Rizede şehrin batı kesimini görmezden geliyor.
Son Güncelleme: Bu Haber 234 views Whatsapp
AK Parti Rizede şehrin batı kesimini görmezden geliyor.
BAYRAM ARİF TURAN 

       Bu devletin kalkınması için derneklerin Vakıfların sivil toplum örgütlerinin artmasından, artıkça mikro milliyetçi fikirlilerin azalacağını düşünerek insan kaynakları ve yatırımların   paylaşımının adil olacağını düşünmüşümdür.

       Bu doğrultuda Ak Parti iktidarı boyunca bu kuruluşların artması için önemli kolaylıklar sağlanılmış ve rakamsal olarak da bu farkındalık yarattığı görülmektedir.
                   FAKATTTT.
         Yatırımların bölgeler bazda gerçekleşmesine bakıldığında (her yatırım yol yatırımı değil) alt yapı turizm gibi yatırımlar veya liyakatli insan kalitesinin ,kurumlarda il müdürlüğüne getirilmesi veya hizmet sektöründe çalıştırılacak ara eleman alımında, Dernek vakıfların ne derece önemli olduğunu görüyoruz. Siyasetten Ak Parti iktidarı dönemi ve il Başkanlığı yönetiminde Böyle bir derneğin olmamasından ötürü AYENE deresi ve şehrin batı bölgesinde gözle görünür şekilde ayrımcılık yapıldığı ve bu bölge insanlarını rahatsız edecek şekil aldığını belirtmek isterim.
                   NEDİR DERDİNİZ…
         Babam öldü, İbrahim TAVUKCU hasta Ayhan TAVUKCU eskisi gibi partili değil, bu bölgede sol yok. Hüseyin BICAKCI da siyasetle ilgilenmiyor, Nusret KARACA nin sağlık problemi var, İsmail KESKİN kata kuleye getirildi sessiz, Savaş TABAK, unuttunuz, bu bölgede muhalif isim yok ,bölge  insanlarını neden niçin yok sayıyorsunuz.
AK PARTILILER üst akil adamları .
Neden niçin bu bölge insanına anlaşılır şekilde pozitif ayrımcılığınızı gözlerinin içine sokuyorsunuz.
                      YOKSA……
         Yoksa sizler bu bölge insanının bu Uşak bizim bizim Uşak varken (Recep Tayip ERDOĞAN i kast ediyorum) başka partiye oy vermem diyen ve her seçimde bu bölge insanının bütün seçimlerde kendi öz evlatlarına oy verip tulum çıkardıklarını, çantada keklik mi görüyorsunuz.
         Bu bölgede kırmızı kravat takacak, makamının hakkını liyakatli verecek, helalinden ticaretini eden, sürgünde liyakatli olup işini adam gibi yapan, bürokrat memur çalışanlara bu zulüm neden…Neden bu bölgede tek tuk liyakatli olup bir yerlere getirilmiyor.​Bırakın getirilmeyi siyaset bilim akademisine ders verecek kalifiye insanların olduğu bu bölge insanlarından iktidarınız boyunca birini kadrolarınıza katmaz mı?
              BU CEZA NEDEN?
        Yirmi yılı aşkın her seçimde Ak parti lehine tulum çıkaran bu bölge insanının örgütlenmesini mi istiyorsunuz. Her gün haber sitelerine haber geçip, Dernek adi altında, iki bayan bir başkan seçip, bütün siyasetçilere ve bürokratlara gidilip boy gösterilmesini mi arzuluyorsunuz. Bu sayede bütün yatırımları Derneğimiz sayemizde yapılıyor, açıklamasında bulunulmasını Ak Partinin Rize’de güç kaybetmesini sağlayan bir oluşum mu yapılsın diliyorsunuz. AYENE deresindeki köy insanlarını böyle bir oluşuma mı zorluyorsunuz. Derdiniz sıkıntılardan ötürü zaten sizlere tepkili olan insanları aleyhinize konsolide mi etmek.
        Sayın Hikmet BAŞKAN, Lütfen bu bölge insanları mağdur, her yönden mağdur, adil şekilde biz zati siz bu bölgenin partideki temsilcisi olunuz.
       Yeni seçilen Ak Parti il yönetimini tebrik ediyorum.
      NOT. Sahil camide sıkıntı var ,yetkililer o konuya lütfen dikkat etsin. Sahil camisi ciftik değildir.
Sevgilerimle .Bayram Arif TURAN.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş