DENİZ SİTESİ GERCEGI BAŞKAN RAHMİ METİN

DENİZ SİTESİ GERCEGI BAŞKAN RAHMİ METİN Bu şehirde gecesini gündüzüne katıp, bu şehrin çocuklarına ergenlerine engellilerine kadınına yaşlısına hizmet edenlerin çalışma azmini kırmaya neden çalışılır ki? Bu hastalık ilimize şehrimize..

DENİZ SİTESİ GERCEGI BAŞKAN RAHMİ METİN
Son Güncelleme: Bu Haber 126 views Whatsapp

DENİZ SİTESİ GERCEGI BAŞKAN RAHMİ METİN
Bu şehirde gecesini gündüzüne katıp, bu şehrin çocuklarına ergenlerine engellilerine kadınına yaşlısına hizmet edenlerin çalışma azmini kırmaya neden çalışılır ki?
Bu hastalık ilimize şehrimize yeni yeni başladı. Her ne proje yatırım dönüşüm hizmete sokuluyorsa, herkes mimar mühendis müteahhit oluyor. Birde nankör boyutu çıktı.
Dedim ya herkes mimar mühendis müteahhit…
Yok efendim yeni bloklarda WC yok muş, Mescit yok muş, klimalar çalışmıyormuş havalandırmalar bozukmuş muş muş. Beyler WC ile mescit 30 mt ilerde var, her şey ayağınızın altına olmaz beyler, birde Türkiye’nin hiç bir ilinde görülmemiş kazanımlarınızı bi bakamısınız nerde olmuş böyle bir dönüşüm.
Ya Deniz sitesi…..Ayıptır ayıp.https://gazete53.com/22399-2/
Deniz sitesindeki mesken sahiplerinin mahkemeye koşmasına ne denmeli.
KISKANÇSINIZ,,,,, KISKANÇ.
Çürük, ha yıkıldı yıkılacak meskenlerinizi satmak içim saf alıcı arayanlar, Dönüşümde birlikte Modern değerinin kaç misli değer kazanmalarından sonra, hemen mahkemeye koştular. Koca TOKI yi suçladılar, TOKI nın kuralarda haksızlık yaptığını söylediler, hatta basına bu konuda açıklama yaptılar, yaptınız yaptınız da, sizlerin amacı sizlere 1600 MT mülkünü veren Belediyeyi yıpratmak mı?
Her rüzgarda bina yıkılacak korkusu yaşayanlar modern binayı görünce kendi aralarınızda kıskançlık krizine mi gırdınız.
MAHKAMEYE KOŞANLAR…KISKANÇLAR.
Evleriniz çürük değil miydi, TOKİ Her mesken sahibiyle sözleşme imzalamadı mı, İmara uygun dönüşüm olsa idi, o alana anca 60 daire olmayacak mıydı, Meskenlerinizin değeri 250 bin Tl ile 450 bin Tl arası değer biçilip kabul etmediniz mi, her dairenin 3+1 olmayacağını 2+1 de olacağını bilmiyor muydunuz. Ve en önemlisi Ne yapılırsa yapılsın Daire sayısı 118 zi bulmayacağı biliniyor muydunuz. Ve TOKİ kura sonucunda daireleri teslim edeceği biliniyordu.
Deniz sitesinde yapılan daireler imara göre yapılırsa idi, dükkânlara göre (45)yapılmış olsa meskenler oturtturulamadı, Meskenlere göre yapılır ise idi (108) dükkânlar oturtturulamadı, amaç mesken sayısını artırmaktı. Meskenler 3+1 ve 2+1 şekilde yapıldı. Metre kareler küçüldü .Herkese oturduğu daireler verilemeyeceği biliniyordu, TOKİ nin kura çekimi sitenin kurulum alanına na bakılarak doğu batı güney ve kuzey şekilde torbalar konularak bu şekilde kura çekimleri yapıldı.3+1 mesken sahiplerinin isimleri atıldı sonrasında 2+1 mesken sahipleri bütün torbalardan çıkmayanlarda bir diğer torbaya atıldı bur da bırılerıne3+1 başka birilerine ise 2+1 çıktı kıyamet ve kıskançlık buradan çıktı zaten, bazı mesken sahiplerine hiç çıkmayacağı ya parasını yada yaglıtaş dan daire alacakları da imzaladıkları sözleşmede vardı. Hal böyle iken TOKİ suçlanarak aslında bu güzelliği yapan belediyeyi karalamak amaç ,,,,,bu böyle okunur…..
250 Bin TL daireleriniz en az 3.500 milyon TL ile 5.milyon TL olacak, Dondurulmuş düşük kredilerle fark vereceksiniz farklarda cüzi şekilde belirlenecek ,Belediye 1600 MT arsasını Müftülük koca yerini siz hemşerilerim mağdur olmasınlar diye feragat edecek, Belediye koça site altında ki oto parkı da sizlere verecek, siz mahkemeye gideceksiniz, aslında aba altından sopa yı belediyeye keseceksiniz öylemi. Bu şekilde bu şehirde bu dönüşümleri sağlayan belediyeyi ve Belediye Başkanı Rahmi METİN in arzusunu isteğini kırmaya çalışacaksınız, öylemi.
Evet evet beğenmiyorsanız sahilde sizlerle dairesi ile çok insan dairesini değiştirmek istiyor. Verin 2+1 biri alın 3+1 i.
Başkan Rahmi METİN bu fakir halk yaptığınız işleri görüyor, sakın ola bu ve buna benzer küçük kıskançlıklar dan ötürü Rizeliye hizmet arzunuzu hevesinizi ekibinizle birlikte kırmayın. SEVGİLERİMLE Bayram Arif TURAN.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş