ÇOCUKLAR “HACİVAT KARAGÖZ” LE SAHNE ALDI .. Çocuklar Hacivat ve Karagözle doya sıya eğlendiler. Aynı zamanda ders aldılar HABER: NECATİ DİLİ Rize Belediyesi Gençlik merkezi ve bilgi evi..
ÇOCUKLAR “HACİVAT KARAGÖZ” LE SAHNE ALDI ..
Çocuklar Hacivat ve Karagözle doya sıya eğlendiler. Aynı zamanda ders aldılar
HABER: NECATİ DİLİ
Rize Belediyesi Gençlik merkezi ve bilgi evi Ramazan etkinliklerinde bugün, Geleneksel Kültürümüzün ortaoyunu “Karagöz-Hacivat” oyunu ile dopdolu bir salonda İsmail Kahraman Kültür Merkezinde çocukları hem eğitti hem de doyasıya eğlendirdi.
Türk kültürünün en köklü geleneksel değerlerinden olan ‘Karagöz ve Hacivat’ gölge oyunu, öğrencilere Trafik kuralları ile ilgili ders verdi. Salon da gösteriyi öğrenciler ilgiyle izledi. Karagöz ile Hacivat’ın esprileriyle gülüp eğlenenler, gösteriyi çok beğendiklerini söyledi.
Öğretmenler de öğrencileri ile birlikte Karagöz ve Hacivat ile mutlu bir gün geçirdiler. Keyifli program, günün anısına hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.