“Evde Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Komisyonu” düzenlendi.

Rize’de Kamu Hastaneleri koordinasyonunda Evde ağlık hizmetleri değerlendirilmesi düzenlendi. Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Uzm. Dr. Şeyma Gözalan’ın gerçekleştirdiği sunumda Rize’deki Evde Sağlık Hizmetlerinin hizmet kapsamı, işleyişi ve iyi uygulama..

“Evde Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Komisyonu” düzenlendi.
Son Güncelleme: Bu Haber 120 views Whatsapp

Rize’de Kamu Hastaneleri koordinasyonunda Evde ağlık hizmetleri değerlendirilmesi düzenlendi. Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Uzm. Dr. Şeyma Gözalan’ın gerçekleştirdiği sunumda Rize’deki Evde Sağlık Hizmetlerinin hizmet kapsamı, işleyişi ve iyi uygulama örnekleri, yapılan sosyal hizmetler, Sağlıklı Yaş Alma Merkezlerinin (YAŞAM) çalışmaları ve yeni projeler hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

HABER: NECATİ DİLİ

Rize’de “Evde Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Komisyonu” toplantısı gerçekleştirildi

Rize İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri koordinasyonunda “Evde Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Komisyonu” düzenlendi.

Vali Yardımcımız Sayın Hüseyin Aydın’ın başkanlığında Müdürlüğümüzce paydaş kurumlarımız olan Rize Belediyesi, Rize Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Rize Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü katılımları ile Evde Sağlık Hizmetleri İl Değerlendirme Komisyonu toplantısı yapıldı.https://gazete53.com/evde-saglik-hizm…syonu-duzenlendi/ ‎

Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Uzm. Dr. Şeyma Gözalan’ın gerçekleştirdiği sunumda Rize’deki Evde Sağlık Hizmetlerinin hizmet kapsamı, işleyişi ve iyi uygulama örnekleri, yapılan sosyal hizmetler, Sağlıklı Yaş Alma Merkezlerinin (YAŞAM) çalışmaları ve yeni projeler hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Evde Sağlık Hizmetleri ilimizde 01.02.2010 tarihinden itibaren hizmet kalitesini artırarak hizmet sunumuna devam etmektedir. Daha önceki senelerde imzalanan protokol kapsamında hizmet entegrasyonunda paydaş kurumların rolü ve desteği de görüşüldü.

Evde Sağlık Hizmetlerinin kaliteli ve etkin yürütülmesi, sunulan hizmetlerin çeşitliliğinin artırılması, verilen hizmetlerin verimli ve hızlı bir şekilde sunulması konusunda paydaş kurumlarla durum değerlendirmesi yapılarak görüş ve önerilerle toplantı tamamlandı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş