Çaykur Rizespor Futbol Akademisi 2023-2024 Sezon Sonu Töreni Çaykur Rizespor U-19 takımı sezon başından itibaren çalışmasının sonunu kupa ile tamamladı. Çaykur Rizespor’un kupaların arasını u-19 kupasıda eklenmiş oldu. Çalışmanın ve..
Çaykur Rizespor U-19 takımı sezon başından itibaren çalışmasının sonunu kupa ile tamamladı. Çaykur Rizespor’un kupaların arasını u-19 kupasıda eklenmiş oldu. Çalışmanın ve azmin zaferi. Emeği geçen herkesi yürekten kutlar Tebriklerimi sunarım
HABER: NECATİ DİL
Çaykur Rizespor Futbol Akademisi; sezon boyu edindiği başarıları sporcu velileriyle paylaşmak ve futbol ailesi kavramını pekiştirmek için 3 Haziran 2024 Pazartesi 19.00’da Rize Gençlik Merkezi Şehit Uğur Korkmaz Konferans Salonunda bir etkinlik gerçekleştirdi. https://gazete53.com/caykur-rizespor-…mi-kupa-kaldirdi/
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.