Yılmaz KATMER Hakan GÜLTEKİN ve Hasan KARAL Gerçeği

Rahmetli Suleyman DEMIREL ile Rahmetli prof Dr Necmettin ERBAKAN yüz ölçümü ile seçmen bakımından küçük olan,Siyaset arenasında etkili olan Rize için, iktidar kapısı Rize’den başlar demişlerdi.Özellikle DEMİREL den bizzat duymuştum…

Yılmaz KATMER Hakan GÜLTEKİN ve Hasan KARAL Gerçeği
Son Güncelleme: Bu Haber 174 views Whatsapp

Rahmetli Suleyman DEMIREL ile Rahmetli prof Dr Necmettin ERBAKAN yüz ölçümü ile seçmen bakımından küçük olan,Siyaset arenasında etkili olan Rize için, iktidar kapısı Rize’den başlar demişlerdi.Özellikle DEMİREL den bizzat duymuştum.
2018 yılından itibaren Rizenin merkez dahil her ilçesinde gittikçe oy kaybeden Ak parti,buna paralel olarak 2018 yılından itibaren de tarihinin en büyük yatırımlarını alan Rize’de İktidar partisi neden oy kaybediyor.
Sadece bunu ekonomik nedenlere bağlamak, iktidar partisinin il ilçe ve milletvekillerinin kendilerini kurtarmak, sorunu nemalazime getirmekten öte değildir.
Sayın cumhurbaşkanı ve rüzgarı ile Ak parti Türkiye genelinde 2018 yılına kadar teşkilatlarının hatalarını ört bas etti.
2018 yılından sonra Özellikle Rize’de, kayırmacılık eş dost akraba ile yakın arkadaşları toplumda kabul görmeyen kişileri teşkilatlara siyaset arenasina yerleştirilmesi ve bunu gören halk seçmen, yani kendisini iktidar cenahinda temsil edilmediğini gören vatandaş periyodik şekilde Ak Partiden kopmaya başladı.
2018 yılından beri halktan kopuk monşerlerin yönettiği Ak partide, son seçimlerdeki karnesi, büyük ilçe belediyeleri gitmesi ve Bir milletvekili muhalefete kaptırmasiyla aldı.
Tabi burda yazmadan geçemeyecem,DEVA partisinin oyuna bakmayınız, Bu şehirde Hasan KARAL gerçeği var.Sayin Muhalefet partileri, kazandığınız belediye veya milletvekilliginde Hasan KARAL gerçeğini unutmayınız.
Hasan KARAL Rize’ye gelmeyi sıklaştırsın, Ak parti gittikçe kan kaybedecek bu gerçeği gören İktidar cenahinda kimse varmi ? Hiç sanmam.Önlemi alınıyor mu ? Kimin umurunda.Sonlandiracak isimler varmı?Elbette.
Yaklasik iki aydır siyasi otorite boşluğu olduğu Rize’de ,iktidarın il başkanlığı halen doldurulamadı.Yapmayin etmeyin kağıt üzerinde iktidar partisi il Başkanı kurum kuruluşlara direktif veremez karışamaz fakat ,il Başkanı şehrin her yönüyle disiplinini sağlar.Vatandaş çözemediği işini meselesini hangi kapıda arayacak .
Bir an önce Ak parti il Başkanı atanmalıdır.
Kim olmalı.
Edindiğim bilgiler doğrultusunda aday bol ilçelerden dahi var.
Ama kim olmalı.
Şayet küskünlerin partiye dahil edilmesi, şehri kucaklanmasi eş dost arkadaş kayirmacilik bitirilmesi isteniyorsa,Ve Hasan KARAL gerçeğini sonlandırılması isteniyorsa İki isim var.
Yılmaz KATMER ile Hakan GÜLTEKİN.
Yılmaz KATMER ile Hakan GÜLTEKİN bir kere ili şehri köyü köylüyü esnafı biliyor.Taniyor.Seçim çalışmalarında bulunmuşlar, tecrübeleri her kesimden rabet görebilecek ,küskün Ak partilileri partiye ve sandığa getirebilecek isimler en önemlisi, il başkanlık koltuğunu doldurabilecek isimler.
Hasan KARAL gerçeğini sonlandirabilecek en iyi iki isim.
Tabii yazmadan edemeyeceğim,Ak parti gençlere çok meraklı ve bu doğrultuda partilerini dizayn eden partilerin başında Ak parti geliyor .Sonuç ortada, başında beyaz olanları dışlamak onların aklı tarihi ve siyasi deneyimlerinden yararlanmadiginiz sürece ,kan kaybını önleyemezsiniz.
Bir an önce Rize’de il Başkanı atanmalı siyasi otorite kurulmalı ,bu disiplinsizlige son verilmelidir.
İl dışındaki Rizeli bürokrat ve müdürlerinize sahip çıkınız en azından.
SEVGİLERİMLE . BAYRAM Arif TURAN.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş