SAYIN CUMHURBAŞKANINA BUNLARI DA İLETİNİZ

SAYIN CUMHURBAŞKANINA BUNLARI DA İLETİNİZ RİZELİ RİZELİNİN DÜŞMANI RAKİBİ DEĞİLDİR Sevginin hoşgörünün olmadığı yerde başarı olur mu? Olmaz Rize’de de olmadı. O şunun adamı denilerek aday edilmeyen eski belediye başkanları..

SAYIN CUMHURBAŞKANINA BUNLARI DA İLETİNİZ
Son Güncelleme: Bu Haber 221 views Whatsapp

SAYIN CUMHURBAŞKANINA BUNLARI DA İLETİNİZ

RİZELİ RİZELİNİN DÜŞMANI RAKİBİ DEĞİLDİR

Sevginin hoşgörünün olmadığı yerde başarı olur mu? Olmaz Rize’de de olmadı. O şunun adamı denilerek aday edilmeyen eski belediye başkanları yerine konan yeni adaylar seçilemedi. Ak Parti Rize’de dört ilçede kaybetti. Buradan ders alınacağına küslükler birbiriyle konuşmama olayları başladı. Ve Ak Parti bir milletvekili kaybetti. Çayeli’nde “gübre pahalı ne yapacağız” diyen vatandaşa “o zaman az gübre ver” diye hayatı hatalar hala ortalarda gezmeye devam ediyor. Trabzon lobisi Rize’ye yapılan yatırımlardan rahatsızlık duyarken bizimkiler birbirine küsme yarışına giriyorlardı. Hala devam eden küskünlükler var.

VEFA VE ÇEFA

*Rize’de kampanya başlatıldı. Ahmet Mesut Yılmaz ismi havaalanına verilsin diye. Halkın da büyük bir teveccühü bu yönde idi. Merhum Mesut Bey’ın eşi Berna hanımın da açılışa çağırılması bizi umutlandırdı. Ne olur Rize Artvin Havaalanının ismi Ahmet Mesut Yılmaz Rize Artvin Havaalanı olsaydı. Sayın Cumhurbaşkanına ve sözde bir kahramana yalakalık için Maltepe’de yapılan Rize günlerinde Rize’nin değerleri adı altında Tayyip Bey’in, sözde kahramanın fotoğrafı büyük Merhum Mesut Beyin fotoğrafı küçük ve aşağıda bir şekilde sergilendi. Çok basit bir algı operasyonuydu. O etkinliği düzenleyenler Rize’de fetih kutlamalarıyla çıktılar sahneye. Kürsüyü sözde kahramana verdiler. O da başladı kurtuluşa milli mücadeleye dolayısıyla cumhuriyete saldırmaya…

YOLCULARI HANGİ EL TRABZON HAVAALANINA KAYDIRIYOR

*Türk Hava Yolları’nın başında Rizeli Bilal Ekşi var. Rize Artvin Havaalanı açıldı. Bir hemşerimizin cenazesi var. Acilen Rize’den İstanbul’a gitmesi gerekecek. Rize Artvin Havaalanı’ndan kalkacak uçakların fiyatlarına bakıyor. (4 Kasım 2023) 4.25 uçağı 2560 lira.  Trabzon Havaalanı’ndan sabah 05 uçağı 1100 lira mecburen Trabzon’dan bilet alıyor.

BİNAYI KORUSUNLAR YETER DURUMUNA GELDİK

*Kültürde sanatta ürettim var fakat güzellikleri sunmada Rize kültürü ile ilgili olan yetkililer oldukça başarısız. Bırakın ortaya bir şey koymayı Kültür Merkezi’nin gündelik bakımından orayı ayakta tutmaktan uzak kalmışlar. Kısır dost ahbap işleriyle faaliyetlerini yürütmeyi eleştirene kinle yaklaşmayı ilke edinmişler.

RİZELİYE KIYMAYIN EFENDİLER

*Rizespor göz göre göre kıyıma uğruyor. Futbol Federasyonunda bu “yanlışa dur” diyecek tek Rizeli yok. Biz imtiyaz ayrıcalık beklemiyoruz. Daha önce federasyonda yapan ve onun zamanında en büyük hakem oyunları ile karşı karşıya kaldığımız hemşerimizin aksine yanlışa dur diyen hemşerimiz Av. Hüseyin Karaahmetoğlu görevden el çektirildi. Niye şeytanın oyunlarına alet olmadı. Ve maalesef bu işin arkasında yine bir Rizeli var.

METİN OLMAK LAZIM

*Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Rize’de her kesim tarafından seviliyor. Belediyeyi halka rağmen değil halk ile birlikte yönetiyor. Bu başarıdan bile rahatsız olup ufak ufak dedikodu mekanizmasını harekete geçirenleri gördükçe Rizelinin en büyük düşmanı kendisidir ve kıskançlıktır diyorum.

SELAM KELAM

*Sayın Cumhurbaşkanı Rize’ye gelecek. Rize ilinin gerçek sorunları ona aktarılacak mı? Her dönemin her dönenin adamı olanlar, yanlışlar düzeltilsin diye eleştiri yapanlara kraldan daha çok kralcılık yapanlar, size yalakalık yapanların gazına gelmeyin Rize’de düşüştedir. Ak Parti’ye sözde değil gerçekten ayar çekmeniz gerekiyor. Selamsız kelamsız adamlar değil.

FATİH SULTAN KAR

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş