Rizeli Kaymakam kestioğlu görevine başladı

Rizeli Kaymakam kestioğlu görevine başladı Giresun’un dereli ilçesine atanan Kaymakam Mehmet fatih Kestioğlu, görevine başladı. Kura sonucunda giresun dereli atandı Haber Yavuz Günay Kaymakam Fatih Kestioğlu: 1990 yılında Rize ilinin..

Rizeli Kaymakam kestioğlu görevine başladı
Son Güncelleme: Bu Haber 292 views Whatsapp

Rizeli Kaymakam kestioğlu görevine başladı

Giresun’un dereli ilçesine atanan Kaymakam Mehmet fatih Kestioğlu, görevine başladı.
Kura sonucunda giresun dereli atandı
Haber Yavuz Günay
Kaymakam Fatih Kestioğlu: 1990 yılında Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Çamlıhemşin ilçesinde tamamladıktan sonra lisans öğrenimini Ordu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde 2017’de tamamladı. Haziran 2020’de mülki idare amiri olarak Artvin Valiliği’nde göreve başladı. Ardından Isparta ve Karaman’da mülkiye teftiş stajları, Trabzon Maçka ve Yozgat Sorgun ilçelerinde kaymakam refikliği stajlarını yaptı. Bu deneyimlerin ardından 12 ay boyunca Adana ilinin Saimbeyli ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı.

Daha sonra 6 ay Ankara’da 6 ay da Birleşik Krallık’ta bulunan Manchester Metropolitan Üniversitesi’nde yabancı dil eğitimi aldı ve Birleşik Krallıkta bulunduğu süre içinde İngiliz yerel yönetimlerin idari yapısını inceledi.
6 Şubat Kahramanmaraş Depremleri sonrasında yurt dışı stajını erken tamamlayarak Türkiye’ye döndü ve İçişleri Bakanlığı’nın görevlendirmesiyle 3 ay Malatya ilinde koordinatör kaymakam olarak görev yaptı.
Daha sonra İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı bünyesinde bakanlık merkez stajını üstün başarıyla tamamladıktan sonra Giresun ilinin Dereli ilçesine atandı. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş