Gazete53

Rize’deki Köy Yollarında Büyük Değişim

Rize İl Özel İdaresi’nin 2020 yatırım planlaması kapsamında özellikle ağırlık verilen grup yollarında asfalt, beton, parapet duvar, bariyer, 180 derece ayna ve su kanalı çalışmaları devam ediyor. Bu çerçevede Rize İl Özel İdaresi ekiplerince yapımı tamamlanan Merkez Elmalı köyü grup yolu; asfaltlaması, parapet duvarı, su kanalı, bariyerleri ve yol çizgileriyle örnek bir çalışma oldu. Rize […]

Rize’deki Köy Yollarında Büyük Değişim
26 Aralık 2020 - 11:14 'de eklendi.

Rize İl Özel İdaresi’nin 2020 yatırım planlaması kapsamında özellikle ağırlık verilen grup yollarında asfalt, beton, parapet duvar, bariyer, 180 derece ayna ve su kanalı çalışmaları devam ediyor. Bu çerçevede Rize İl Özel İdaresi ekiplerince yapımı tamamlanan Merkez Elmalı köyü grup yolu; asfaltlaması, parapet duvarı, su kanalı, bariyerleri ve yol çizgileriyle örnek bir çalışma oldu.

Rize İl Genel Meclisi Başkanlığınca eski ve yeni hali paylaşılan grup yoluyla ilgili yapılan açıklamada, çalışmanın bölge halkı tarafından büyük bir takdir gördüğü ve aynı çalışmanın yapılan plan ve program çerçevesinde ilçelerdeki grup yollarında da devam ettiği belirtildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER