Rize Sağlık Müdürlüğü “Cumhuriyetimizin Yüzlerini” Ziyaret Ediyor

Rize Sağlık Müdürlüğü “Cumhuriyetimizin Yüzlerini” Ziyaret Ediyor Evde sağlık ekipleri, ilimizde yaşayan asırlık çınarlarımızı Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ziyaret ediliyor. Rize İl Sağlık Müdürlüğü il genelinde ikamet etmekte olan..

Rize Sağlık Müdürlüğü “Cumhuriyetimizin Yüzlerini” Ziyaret Ediyor
Son Güncelleme: Whatsapp

Rize Sağlık Müdürlüğü “Cumhuriyetimizin Yüzlerini” Ziyaret Ediyor

Evde sağlık ekipleri, ilimizde yaşayan asırlık çınarlarımızı Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında ziyaret ediliyor.

Rize İl Sağlık Müdürlüğü il genelinde ikamet etmekte olan 100 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımızı evde sağlık hizmetleri ekipleri ile ziyaret ederek, muayene ve tetkiklerini yapmak sureti ile tedavilerini planlamıştır.

Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamında yapılan ziyaretler, il merkezimiz ile eş zamanlı olarak tüm ilçelerimizde gerçekleştirilmiştir. Sağlık ekiplerimiz 100 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımızın evlerine misafir olmuş, onların sağlıklı yaşamları için hizmetlerinde olduklarını ifade etmişlerdir.

Bu kapsamda il merkezimizde ikamet eden 112 yaşındaki Fatma Demir isimli evde sağlık hizmeti alan vatandaşımız Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Gürkan Altuntaş başkanlığında ziyaret edilerek, sağlık ekiplerince kontrolleri yapılan “Cumhuriyetimizin Yüzü” büyüğümüzün hal ve hatırını sorarak, sohbet etme imkânı bulundu.

Müdürlüğümüz adına Cumhuriyetimizin 100. yılı vesilesiyle asırlık çınarlarımızın ellerinden bir kez daha öper, her türlü sağlık gereksinimlerinin karşılanması noktasında her zaman yanlarında ve hizmetlerinde olduğumuzu bilmelerini isteriz.

HABER: NECATİ DİLİ

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.