Gazete53  – Rize Rize Haberleri, Rize'den haberler

RİZE İYİ PARTİ SEÇİM SONRASI İLK TOPLANTISINI YAPTI

RİZE İYİ PARTİ SEÇİM SONRASI İLK TOPLANTISINI YAPTI YENİ BAŞKAN AV.KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU’’HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’’DEDİ. İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize İYİ Parti İl Başkanı Av. Kürşat Hacısüleymanoğlu geçen hafta yapılan genel kurulda Rize İl Başkanlığına seçilmişti. İYİ Parti Rize İl Başkanı Av.Kürşat Hacısüleymanoğlu başkanlığında ilçe başkanlarının katılımıyla ilk toplantıyı yaptılar Başkan Kürşat Hacısalihoğlu toplantıda ’’Değerli İlçe başkanlarımızla birlikte […]

RİZE İYİ PARTİ SEÇİM SONRASI İLK TOPLANTISINI YAPTI
07 Şubat 2023 - 7:58 'de eklendi.

RİZE İYİ PARTİ SEÇİM SONRASI İLK TOPLANTISINI YAPTI

YENİ BAŞKAN AV.KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU’’HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’’DEDİ.

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize İYİ Parti İl Başkanı Av. Kürşat Hacısüleymanoğlu geçen hafta yapılan genel kurulda Rize İl Başkanlığına seçilmişti.

İYİ Parti Rize İl Başkanı Av.Kürşat Hacısüleymanoğlu başkanlığında ilçe başkanlarının katılımıyla ilk toplantıyı yaptılar Başkan Kürşat Hacısalihoğlu toplantıda ’’Değerli İlçe başkanlarımızla birlikte ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızın İyi Partimize, Rize’mize hayırlı olmasını dilerim. Hep birlikte çalışacağız, Hep birlikte yorulacağız, Hep birlikte başaracağız. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in önderliğinde 5 sene önce kurulan İYİ Partimiz Türk Milletinin üstüne bir güneş gibi doğdu. Bizlerde bu kutlu yolda, Kuvayı Milliye ruhu ile mücadeleye başladık. Emek verdik, mücadele ettik, alın teri döktük. Çok kavgalarımız oldu, ama bunlar ülkemizin menfaati üzerineydi. Nefsimizle değil, vicdanımızla hareket ettik. Sonunda başardık. Birleşerek, inanarak daha da ileriye gideceğiz. Bütün partililer abim, ablam, kardeşimdir. Büyük Türk milletine hizmet etmek, ülkemizi girdiği karanlık çıkmazdan kurtarmak için mücadelemiz son nefer ve son nefese kadardır. Allah birliğimizi daim etsin’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER