RİBEGEM GENÇLİK FESTİVALİ “BAŞARI BEDEL İSTER” ADLI SÖYLEŞİYLE DEVAM ETTİ

RİBEGEM GENÇLİK FESTİVALİ “BAŞARI BEDEL İSTER” ADLI SÖYLEŞİYLE DEVAM ETTİ Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM )’in 30 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında düzenlediği RİBEGEM Gençlik..

RİBEGEM GENÇLİK FESTİVALİ “BAŞARI BEDEL İSTER” ADLI SÖYLEŞİYLE DEVAM ETTİ
Son Güncelleme: Bu Haber 229 views Whatsapp

RİBEGEM GENÇLİK FESTİVALİ “BAŞARI BEDEL İSTER” ADLI SÖYLEŞİYLE DEVAM ETTİ

Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi ( RİBEGEM )’in 30 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında düzenlediği RİBEGEM Gençlik Festivali  “Başarı Bedel İster” adlı söyleşi ile devam etti.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşiye Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Ekonomi, sanat ve edebiyat alanında birçok başarıya imza atan Prof. Dr. Nurullah Genç, işletme, yönetim ve organizasyon konularını ele aldığı “Başarı Bedel İster” adlı kitabıyla aynı adı taşıyan söyleşisinde kendi yaşantısından örneklerden yola çıkarak insanın hayat mücadelesinin birçok yönüne değindi.

Öğrencilerin severek dinlediği söyleşi sonunda Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin tarafından Prof. Dr. Nurullah Genç’e çiçek ve hediye takdiminde bulunuldu.

Ribegem Gençlik Festivali, 1 Haziran Çarşamba günü saat 10.30’da Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ile Gençlik Buluşması ile devam edecek.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş