Gazete53

İSPİRDE DOĞAL ÜRÜNLER RĞBET GÖRÜYOR

İSPİRDE DOĞAL ÜRÜNLER RĞBET GÖRÜYOR ÜRETİCİ ALİ YAZAR ‘’DOĞAL VE SAĞLIKLI ÜRÜNDE İDDİALIYIM’’ İSMET KÖSOĞLU İSPİR-Bölgede doğal ürün üretip satma konusunda iddialı olan Ali Yazar ’ürünlerim sağlık için şifa kaynağıdır.’’ Doğal ürünlerin son yıllarda çok ilgi gördüğünü ve arandığını söyleyen İspirli üretici ve satıcı Ali Yazar’’ yıllardır bu işi yaparım. Köylüden alıp tüketiciye sunuşum ilk […]

İSPİRDE DOĞAL ÜRÜNLER RĞBET GÖRÜYOR
05 Ağustos 2022 - 7:42 'de eklendi.

İSPİRDE DOĞAL ÜRÜNLER RĞBET GÖRÜYOR

ÜRETİCİ ALİ YAZAR ‘’DOĞAL VE SAĞLIKLI ÜRÜNDE İDDİALIYIM’’

İSMET KÖSOĞLU

İSPİR-Bölgede doğal ürün üretip satma konusunda iddialı olan Ali Yazar ’ürünlerim sağlık için şifa kaynağıdır.’’

Doğal ürünlerin son yıllarda çok ilgi gördüğünü ve arandığını söyleyen İspirli üretici ve satıcı Ali Yazar’’ yıllardır bu işi yaparım. Köylüden alıp tüketiciye sunuşum ilk el olarak bilinir. Son zamanlarda doğal ürünlere önemli bir rağbet ve ilgi var. Bazen siparişlere yetiştiremiyorum. İspir Vadisinde en güzel Dut yetişir. İlaçsız ve doğal Dut temiz bir ortamda toplanarak nefis köy Pekmezi yapılır. Bilen ve arayan çok özel müşterilerim var. Doğal orijinal Dut Pekmezin kilosunu 60 TL den satıyoruz. Hiçbir katkısı yoktur. Şifa ve enerji kaynağıdır. Doğal ürünlerimiz den Balımız hasadına başlandı.2022 Yılında Karakovan Balımız 350 Kavanozda Süzme balımız kilo fiyatı 200 TL den satıyoruz. Müşteri konusunda sıkıntımız yok. Çünkü orijinal ve doğal katkısız ürün isteyenlere tavsiyem yerinden ve bildiği kişilerden Bal veya Pekmez alsınlar’’ dedi.

Ali Yazar ‘’Türkiye’de belki birçok kişi küflü peyniri bilmez. Küflü peynir son Covid 19 salgınında en çok sattığımız Peynir oldu. Küflü peynir 6 ay toprağın altında kalıyor, suyu çıkıyor. Su çıktıktan sonra küflenmeye doğru gidiyor. Bu küf yapay değil doğal bir küf. Bu özelliğinden dolayı küflü peynir Korona virüse meydan okudu ve bunu yiyenler Covide yakalanmadı” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER