Gazete53

ÇAYKUR RİZESPOR EVİNDEKİ SON MAÇTA ( 2-1 )MAĞLUP OLDU

ÇAYKUR RİZESPOR EVİNDEKİ SON MAÇTA ( 2-1 )MAĞLUP OLDU Çaykur Rizespor sahasında karşılaştığı Sivas Spor takımına 2-1 mağlup oldu. Bu haftadan iki hafta önce Malatya spor ve Altay sporu farklı yenerek iki takıma toplamda on gol atma başarısını gösteren  atmacalar bu müsabakada sonuca gidemediler. Bu hafta kendi sahasında konuk ettiği Sivas spora öne geçmesine rağmen […]

ÇAYKUR RİZESPOR EVİNDEKİ SON MAÇTA ( 2-1 )MAĞLUP OLDU
17 Mayıs 2022 - 9:54 'de eklendi.

ÇAYKUR RİZESPOR EVİNDEKİ SON MAÇTA ( 2-1 )MAĞLUP OLDU

Çaykur Rizespor sahasında karşılaştığı Sivas Spor takımına 2-1 mağlup oldu. Bu haftadan iki hafta önce Malatya spor ve Altay sporu farklı yenerek iki takıma toplamda on gol atma başarısını gösteren  atmacalar bu müsabakada sonuca gidemediler.

Bu hafta kendi sahasında konuk ettiği Sivas spora öne geçmesine rağmen 2-1 yenilmekten kurtulamadı. Son maçı sahasında galibiyet beklerken en azından üç puan daha alıp galibiyetle sezonu kapatır diye düşündük.

üçüncü. Dakikada Çaykur Rizespor Tyler Boyd ile 1-0 öne geçti. Bu galibiyeti 28 dakika sonra 31. Dakikada Sivas spor Erdoğan ile skorda dengeyi sağladı ( 1-1 )

İlk yarı beraberlikle sonuçlandı. 76. Dakikada Sivas spor Fredrık Ulvestad ile galip duruma geçti. Müsabakada başka gol olmadı.

Çaykur Rizespor Sezonun son maçını evinde oynarken Süper lige veda maçında sahadan mağlup olarak ayrıldı. Bu müsabakayı çok az sayıda taraftarlar izledi.

NECATİ DİLİ

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER