Gazete53

BAŞKAN RAHMİ METİN KARADENİZ OLTA BALIKÇILIĞI ETKİNLİĞİNE KATILDI

BAŞKAN RAHMİ METİN KARADENİZ OLTA BALIKÇILIĞI ETKİNLİĞİNE KATILDI Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, “Vira 2022 Projesi” kapsamında Rize Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği tarafından düzenlenen Karadeniz olta balıkçılığı etkinliğine katıldı. Rize sahilinde olta balıkçılığının yaygınlaşması adına farkındalık oluşturmak için düzenlenen etkinlik, Rize Belediyesi’nin Portakallık Mahallesi sahilinde yapımına başladığı Rekreasyon alanında gerçekleştirildi. Rize Belediyesi’nin de […]

BAŞKAN RAHMİ METİN KARADENİZ OLTA BALIKÇILIĞI ETKİNLİĞİNE KATILDI
28 Haziran 2022 - 12:45 'de eklendi.

BAŞKAN RAHMİ METİN KARADENİZ OLTA BALIKÇILIĞI ETKİNLİĞİNE KATILDI
Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, “Vira 2022 Projesi” kapsamında Rize Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Derneği tarafından düzenlenen Karadeniz olta balıkçılığı etkinliğine katıldı.
Rize sahilinde olta balıkçılığının yaygınlaşması adına farkındalık oluşturmak için düzenlenen etkinlik, Rize Belediyesi’nin Portakallık Mahallesi sahilinde yapımına başladığı Rekreasyon alanında gerçekleştirildi.
Rize Belediyesi’nin de destekleriyle düzenlenen etkinliğe katılan Belediye Başkanı Rahmi Metin vatandaşlarla birlikte bir süre denize olta atarak Rize Belediyesi tarafından sahil boyunca belirli noktalarında yapımı devam eden sosyal alan projeleri ve olta balıkçıları için oluşturulacak olan mendirek çalışmalarıyla ilgili alanda bulunan vatandaşlara bilgiler aktardı.
Etkinliğin yapıldığı Portakallık Mahallesi sahil Rekreasyon alanı projesinin Rize Belediyesi tarafından yapımına devam edildiğine vurgu yapan Başkan Rahmi Metin, proje tamamlandığında halkın tercih edeceği bir sosyal alan olacağını ifade etti.
Başkan Rahmi Metin, yapılan Rekreasyon alanı içerisinde amatör olta balıkçıları için de bir mendirek çalışması yapılacağını ifade ederek benzer çalışmaların sahil boyunca farklı noktalarda yapılacağını söyledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
SON DAKİKA

TRT Spor Haberler

Ayrıntılı Puandurumu Tablosu
İLGİLİ HABERLER