Anzer -Ballıköyde köy meydanında açık alanda yapılan Anzer Balına sahip çık

SAHTE ANZER BALI SATICILARINA YARGI YOLU GÖZÜKTÜ RİZE BARO BAŞKANI AV. ÜMİT PEÇE’’BİR MALIN ADINI TAKLİT EDEREK SATAN SAHTEKARLARA KARŞI YARGIYA BAŞVURDUK’’ ANZER(BALLIKÖY) MUHTARI REMZİ GÜZEL’’TÜRKİYEDE MARKA OLAN ŞİFALI ANZER..

Anzer -Ballıköyde köy meydanında açık alanda yapılan Anzer Balına sahip çık
Son Güncelleme: Bu Haber 120 views Whatsapp

SAHTE ANZER BALI SATICILARINA YARGI YOLU GÖZÜKTÜ

RİZE BARO BAŞKANI AV. ÜMİT PEÇE’’BİR MALIN ADINI TAKLİT EDEREK SATAN SAHTEKARLARA KARŞI YARGIYA BAŞVURDUK’’

ANZER(BALLIKÖY) MUHTARI REMZİ GÜZEL’’TÜRKİYEDE MARKA OLAN ŞİFALI ANZER BALININ SAHTEKÂR SATICILAR TARAFINDAN RANTA DÖNÜŞMESİNİ İSTEMİYORUZ’’DEDİ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE- Anzer -Ballıköyde köy meydanında açık alanda yapılan Anzer Balına sahip çık toplantısına yoğun bir katılım oldu.

Anzer Balı üreticileri ellerinde birçok döviz ve pankartlarla sahte Anzer balının satışının önlenmesini istedi. Asılan pankart ve dövizlerde’ ’Sayın Cumhurbaşkanım, Rize’nin onuru Anzer balına sahip çıkın, Sahte bal satanlar insan sağlığını yok sayanlar cezalandırılsın, İzmir’de satılan Sahte Anzer Balına Hayır, İstanbul’da satılan Sahte Anzer Balına hayır, Ankara’da satılan Anzer Balına hayır, Trabzon’da satılan sahte Anzer Balına hayır pankartları dikkat çekti.

Toplantıda bir konuşma yapan Rize Baro Başkanı Av. Ümit Peçe’’ birçok yerde Anzer Balı adı altında sahte kaçak ballar satıldığı duyumunu alıyoruz. Bizde Valimizle görüştük Muhtarımızla birlikte kaçak sahte Anzer Balı satan sahtekarlara fırsat vermeyeceğiz. Rize Cumhuriyet Başsavcılığına başvurumuzu yaptık. Türkiye’nin neresinde Anzer Balı adı altında sahte Anzer Balı satılıyorsa yakalayacağız ve adli makamlara teslim ederek cezalandırılmasını temin edeceğiz. Coğrafi işaretli bir baldır fakat çok fazla satışı yapıldığını pazarlandığın biliyoruz. Bundan sonra kaçak bala sahte bala müsaade etmeyeceğiz’’ dedi.

Coğrafi işaretli Ballar Anzer Balıdır

Anzer -Ballıköy Muhtarı ve Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı olan Remzi Güzel’de yaptığı konuşmada’ ’sahte bal ile mücadelemiz başlamıştır. Bir rant kapısı oluşturan sahtekarlarla mücadelemiz devam edecek. Şifalı Anzer Balımızın kalitesini ve ismini korumak zorundayız. Anzer Balı Coğrafi işaretli etiketle satılmaktadır. Coğrafi işaretsiz ballar sahte Anzer Balıdır. Sahtekâr satıcılarla mücadelemiz devam edecektir, yargıda da en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyoruz’ ’dedi.

Sahte Anzer Balına hayır toplantısına Baro başkanı Av. Ümit Peçe ile birlikte birçok köy Muhtarı, Derepazarı eski Belediye Başkanı Yakup Samangül, Anzer Balı Kooperatif Başkanları ve Anzer Balı üreticileri ile köylüler katıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

betnis giriş
betnis
yakabet giriş